TIBETSKÁ MASÁŽ ZVUKEM

KOUZLO ZVUKOVÉ TERAPIE

Zažijte léčivé vibrace při masáži zpívající mísou 

HARMONIE
VIBRACE
REZONANCE
RELAXACE

TIBETSKÁ MASÁŽ ZVUKEM

Jedná se o speciální typ zvukové terapie, během které je tibetská mísa přikládána přímo na tělo a nekonečným tahem rozezvučena. Jemná vibrace postupně prostupuje tělem a na nejhlubších úrovních obnovuje pulsaci všech tkání, včetně nervového systému. Pomocí tělesných tekutin, které tvoří hlavní složku našeho těla, se vibrace přenáší na fyzické, emocionální i mentální tělo, uvolňuje je a harmonizuje. Zvukové vibrace tibetské zpívající mísy mají zklidňující efekt na naši mysl. Přes svou jemnost jsou tak silné, že pronikají i našimi kostmi. Vibrační terapie zklidňuje mozkové vlny do stavu Théta a přináší zážitek hluboké relaxace. Během zvukové masáže se jemně detoxikují vnitřní orgány, uvolňují se stagnace, blokády a aktivuje se sebeléčebný potenciál těla. Kombinace vědomého dotyku a léčivé vibrace vede k probuzení životní energie a otevření se novému způsobu vnímání sebe sama. Techniku masáže tibetskou mísou jsem získala od Františka Horvátha, kterému byla předána jedním z léčitelů Dalajlámova doktora Lobsang Láma Dhondup v indickém městě McLeod Ganj.


Kontraindikace pro práci se zvukovou masáží:

těhotenství, osoby s kardiostimulátorem nebo implantabilním defibrilátorem, osoby s nezhojenými jizvami, psychiatričtí pacienti a osoby užívající antidepresiva, epilepsie


„Jak masáž probíhá?“

Vleže na břiše a v oblečení.

V bezpečném prostředí, v klidu a teple.


KOMBINACE ZVUKOVÉ MASÁŽE S AROMATERAPIÍ

Dokonalé propojení zvuku a kouzla esenciálních olejů. Před samotnou zvukovou terapií zvolíme dle Vašich aktuálních potřeb funkční aromaterapeutickou směs a použijeme ji na Vaše dlaně a chodidla, kde je nejtenčí kůže umožňující rychlou vstřebatelnost olejů. Následná vibrace zpívající mísy pomůže uvolnit vonné molekuly do těla a duše rostlin se roztančí s tou Vaší. Vůně 100% přírodní esenciálních olejů v kombinaci se zvukovou lázní přináší povznášející zkušenost té nejhlubší úrovně. Vibrace rostlin a tibetské zpívající mísy pomáhají uvolňovat napětí na všech úrovních a nabízejí pozoruhodný léčebný potenciál. Vzájemná rezonance vede k přítomnosti a prožitku čistého bytí.

Akustická choreografie - Utkan Demirci, PhD akustický bioinženýr, profesor radiologie a kardiolog Sean Wu, MD, PhD použili akustické frekvence v pokusu se srdečními buňkami. Ty se přeskupily do složitých vzorů. Jednoduchá změna frekvence a amplitudy uvedla buňky do pohybu a vytvořila různé typy obrazců. Akustický signál, který vytváří Faradayovy vlny, přemístil srdeční buňky do těsné konfigurace, velice podobné přirozené srdeční tkáni.
(https://stanmed.stanford.edu/innovations-helping-harness-sound-acoustics-healing/)

"Ten, kdo zná tajemství zvuku, zná tajemství celého Vesmíru" - Hazrat Inayat Khan 

STANDFORD MEDICINE

Využití zvuku a akustiky v léčení


OZVĚTE SE

Chcete zažít kouzlo starodávné masáže tibetskou mísou a uvolnit se v jemné vibrační lázni? Domluvte si termín a nechte se hýčkat v příjemném prostředí studia Zelený zvon. Napište mi, zazvoňte, ozvu se zpět. Děkuji.

Meditační koncerty a prodej tibetských mís