KUNDALINI JÓGA


"Stejně jako všechny řeky vedou k oceánu, všechny jógy vedou k vystoupení Kundalini. Co je Kundalini? Je to kreativní potenciál člověka." - YOGI BHAJAN - 

Je mnoho cest, jak se vrátit domů, do svého srdce. Na cestě přitom potkáváme spoustu překážek, které jsme si sami vědomě  či nevědomě vytvořili. Kundalini jóga nás mistrně vede k pohledu do zrcadla vlastní duše, ke změně vzorců myšlení a chování. Vede nás k tomu, abychom mohli prožít život v radosti, lásce a důvěře v sebe i v samotný život. Jednotlivé asány, dechová cvičení, zpěv manter i meditace provází tělo i mysl k pozvednutí našeho vědomí. K rozsvícení vnitřního světla a probuzení životní síly. K zážitku jednoty a k poznání, že všechny zázraky světa jsou skryty v nás samotných. Jediné, co od nás očekávají, že jim dáme prostor se projevit. Během lekcí Kundalini jógy se můžete potkat s pestrou škálou zážitků, na fyzické i psychické úrovni. Na jejím konci však odcházíte s pocitem přílivu energie a zvláštního, slovy těžko popsatelného pocitu štěstí. Při pravidelné praxi získáte zdravé a pružné tělo i jasnou a klidnou mysl. Zkuste tedy otevřít svá srdce proudu Nekonečného vědomí a získejte přístup k dimenzím, o kterých jste zatím jen snili...

KUNDALINI JÓGA

Připravujeme

YOGI BAJAN

Připravujeme

Není nad osobní zkušenost...

"Síla energie při kundalini józe je nepopsatelná a těžko se dá k něčemu přirovnat. Je to asi jako kdybych vám vyprávěla o tom, jak voní les. Můžu popisovat, co chci, ale dokud nepůjdete do lesa a nečichnete si, stejně nebudete vědět, jaká ta vůně je! Petra vás dokáže bezpečně dostat do stavu, kdy nevnímáte své fyzické tělo a tančíte se svou duší. Kouzlo kundalini je v tom, že se každý dostane tam, kam je mu dovoleno a odnese si přesně to, co potřebuje. Pro mě se stala kundalini jóga srdcovou záležitostí."

OZVĚTE SE

Máte zájem vyzkoušet Kundalini jógu v komorním prostředí? Dáváte přednost individuálním lekcím? Máte zájem o Kundalini jógu ve firmě? Napište mi, zazvoňte a najdeme řešení. Děkuji.


"Naděje není předpovědí budoucnosti, je deklarací toho, co je možné."

YOGI BHAJAN

YOGI TEA ® 

Ajurvéda, starodávný systém vědomého a zdravého života, vznikla v Indii před více než pěti tisíci lety. Na Západě, kde byla poprvé představena koncem šedesátých let minulého století, se často označuje jako nauka o životě (Ajur = život, Véda = věda nebo nauka). V roce 1969 začal na Západě učit jógu Yogi Bhajan, mistr Kundaliny jógy a inspirativní učitel ajurvédy a celostního přístupu k životu. Se svými studenty sdílel moudrost, znalosti zdravého života a přínos vybraných bylin a koření, zatímco jim podával zklidňující voňavý kořeněný čaj, kterému začali studenti láskyplně říkat Yogi Tea (neboli jogínův čaj). I dnes můžete najít stejnou inspiraci v každém šálku YOGI TEA®.
Lidská bytost je celkem, skládajícím se z těla, mysli a duše. Abychom prospívali, musíme se vědomě stravovat a hýbat tak, aby naše tělo prospívalo. Musíme však vyživovat i naši mysl a duši pomocí inspirace. Každý šálek YOGI TEA® inspiruje. Moudrem na každé visačce sáčku a inspirující jógovou pozicí na každé krabičce Vás zveme k dodání rovnováhy Vaší duši, zatímco budou Vaše smysly uchváceny lahodným šálkem YOGI TEA®.