REFERENCE

"DĚKUJI VŠEM SVÝM KLIENTŮM ZA PROJEVENOU DŮVĚRU A OCHOTU SE MNOU SDÍLET SVÉ PŘÍBĚHY. "

S LÁSKOU, PEŤA

"Při jakékoliv práci s Tebou zažívám přijetí, laskavý prostor bez soudů a upřímný zájem. Motivuješ mne na mé cestě k tomu, v čem cítím svůj hluboký smysl.

Obdivuji Tvůj komplexní pohled na útrapy těla i mysli, starostlivost a maximální připravenost vydat se v každém okamžiku kamkoliv, kam potřebuji doprovázet."

Katka H.


"Velmi si ctím Petřinu průpravu a rozsah znalostí, neznám nikoho dalšího, kdo by k vlastnímu výcviku potřebnému pro efektivní práci s lidmi přistupoval takto komplexně a rozsáhle. Při poslední příležitosti jsem z její široké nabídky užila tak trochu "krizovou intervenci" při vyrovnávání se s náročným vývojem ohledně rozchodu partnerského vztahu. Velkou pomocí mi bylo nejen její neposuzující naslouchání a moudré reflexe, ale také Bachovy kapky, které mi na základě našeho rozhovoru připravila. Usnadnily mi dosednutí do sebe a "překlopení" péče na prvním místě o sebe, nikoliv o druhé. "Kyslíkovou masku" tedy konečně první nasazuji sobě. Děkuji za spolupráci a těším se příště."

Tereza Č.

"Péťa je velice empatická a příjemná dáma. Od první chvíle jsem z ní cítil, že to půjde. Její vřelý přístup, nadhled, praktické zkušenosti a rady mi změnily život k lepšímu... a umí připravit vynikající kávu 😄 Děkuji🙏😊“

Vojta M.


"Má milá ženo, Peťo! Děkuji Ti za Tvůj rozsah vědomostí a zároveň citu, kterým dokážeš být nápomocna v mém životě. Techniky, které používáš, jsou velice zajímavé.

Děkuji, děkuji, děkuji."

Jana M."Hodiny Pilates s Petrou jsou pokaždé jiné. Někdy hodina uteče, ani nevím jak. Někdy se už v polovině modlím, ať skončí neb jsem na pokraji sil 😀 Ale vždy mám dobrý pocit, že jsem ji absolvovala. Nechodím k Pétě jen cvičit, ale taky nabrat energii..." 

Irena V.

„Zelený zvon a jeho víla Zvonilka "Petra" vás přímo okouzlí svou hřejivou a přívětivou atmosférou a vnímavostí. Ať už vás do Zeleného zvonu nebo k Petře přivede cokoliv, vždy si odnesete přesně to, co potřebujete.... posílené tělo, duši i mysl a k tomu plnou náruč skvělých a pečlivě vybraných produktů“

Jana V.