EMOTION AID

EmotionAid® je metoda emoční první pomoci, která vede k zvládání stresu, napětí, posiluje odolnost a vede k seberegulaci. Poskytuje vědecky ověřené nástroje z nejpokročilejšího výzkumu v oblasti neurofyziologie pro prevenci a léčbu traumat. 

EmotionAid® je sada pěti jednoduchých kroků, která posiluje nervový systém a pomáhá mu získat flexibilitu a schopnost překonat náročné situace. Je to vysoce funkční neurobiologický protokol s okamžitým výsledkem.

EmotionAid® je efektivní nástroj sebepéče vhodný pro všechny. Pro každého, kdo se setkává s vysokou mírou stresové zátěže, při chronickém stresu, při úzkostech, k posílení odolnosti, jako prevence syndromu vyhoření.

EmotionAid® je nezisková organizace pro vzdělávání, školení a výzkum.  

Tým EmotionAid® vyvinul metodu emoční první pomoci EmotionAid®. Tyto nástroje se vyučují v mnoha zemích pro komunity odborníků i pro širokou veřejnost.

Protokol EmotionAid® používám sama pro sebe a velmi často i během sezení se svými klienty. Je to účinný, jednoduchý a bezpečný způsob, jak ovlivnit fyziologii stresové reakce a obnovit rovnováhu nervového systému.

KDOKOLIV. KDEKOLIV. KDYKOLIV.

Léčení úzkosti, stresu a traumatu

OZVĚTE SE

Emoční první pomoc pro práci se stresem a úzkostí. EmotionAid® Vám pomůže lépe zvládat emoce a regulovat nervový systém. Naučíte se uvolnit z těla napětí a propojit se se zdrojem podpory a bezpečí. Napište mi, zazvoňte, ozvu se zpět. Děkuji.

EMOČNÍ PRVNÍ POMOC PRO PRÁCI SE STRESEM

Pět jednoduchých kroků ke snížení stresu a napětí