ENERGY VITAFLORIN kapsle***

ENERGY "VITAFLORIN" 

Doplněk stravy - kapsle. 

Přírodní multivitamínový přípravek obsahující rakytník, granátové jablko, klanoprašku, včelí mateří kašičku a aloe vera.  

Objem: 90 kapslí

Výrobce: ENERGY GROUP

PRO ČLENY KLUBU ENERGY - VÝHODNÉ KLUBOVÉ CENY! Registrace ve studiu.

542,00 Kč

VITAFLORIN - Doplněk stravy. Bioinformační přípravek s obsahem extraktů z rostlin a plodů bohatých na přírodní vitamíny, minerály a biologicky aktivní látky. Díky synergickému efektu posilují svůj účinek, vstřebatelnost a celkovou využitelnost. Jednotlivé účinné látky podporují imunitu a zdraví kardiovaskulárního systému (rakytník řešetlákový), působí při napětí a únavě (aloe vera).

Čistě přírodní extrakty z rostlin a plodů jako plnohodnotné zdroje nezbytných vitaminů mají oproti uměle vyráběným vitamínům či multivitamínovým komplexům nesporné výhody. V přírodě se jednotlivé vitamíny nacházejí vždy v harmonii s ostatními látkami, které mají svoji nezastupitelnou roli. Většinou se jedná o bioflavonoidy a rozsáhlou skupinu fytofaktorů. Ty, přestože nejsou dodnes přesně zmapovány, jsou nesmírně významné zejména kvůli synergickému efektu, kterým posilují účinek, vstřebatelnost a celkovou využitelnost přírodních vitaminů.

Velmi významné je také to, že v přírodních zdrojích, ze kterých se organické vitamíny získávají, existují vždy v přirozených komplexech, tedy spolu s dalšími vitamíny. Vzájemně pak působí jako katalyzátory vstřebávání, a tím své účinky podporují a násobí.

VITAFLORIN harmonizuje především energetickou dráhu srdce, osrdečníku, plic, tenkého a tlustého střeva, dále pak dráhu žaludku, sleziny a slinivky, močového měchýře, jater, žlučníku a tří zářičů.

Doporučené dávkování

1 kapsle 1-3x denně. Po třech týdnech užívání následuje 1 týden pauza. Během užívání přípravku doporučujeme zvýšit příjem tekutin. Nepřekračujte doporučené denní dávkování!

Upozornění

Výrobek není určen osobám přecitlivělým na včelí produkty. Není určeno pro děti do 3 let. Užívání v době těhotenství a kojení konzultujte se svým lékařem. Doplňky stravy nejsou určeny k používání jako náhrada pestré stravy.

Minimální trvanlivost

Do data uvedeného na krabičce a na blistru.

Způsob skladování

Uchovávejte v suchu, mimo dosah přímého slunečního záření, při teplotě 10-25 °C. Chraňte před mrazem. Ukládejte mimo dosah dětí.

Složení 1 kapsle

Extrakt z plodu rakytníku řešetlákového (Hippophae rhamnoides) 200 mg, želatinová kapsle, inulin, extrakt z plodu granátovníku obecného (Punica granatum) 50 mg, sušená včelí mateří kašička 30 mg, extrakt z plodu klanoprašky čínské (Schisandra chinensis) 20 mg, extrakt z plodu kdoulovce čínského (Chaenomeles cathayensis) 20 mg, extrakt z aloe vera (200:1) 6 mg.

Účinné látky

Rakytník řešetlákový (Hippophae rhamnoides, extrakt z plodu): Energie - tonus - únava, Přirozená obranyschopnost / imunitní systém, Normální stav pokožky, Normální činnost kardiovaskulárního systému, Normální trávení

Aloe vera (Barbadensis Miller): Přirozená obranyschopnost - imunitní systém, Napětí - únava, Antioxidant, Čištění a detoxikace, imunitní systém, Normální hladina cukru v krvi, Normální stav pokožky, (Před) menstruační & komfort, Normální funkce střevního traktu

Granátovník obecný (Marhaník obecný, Punica granatum, granátové jablko, extrakt z plodu)

Včelí mateří kašička: Hormonální aktivita - menopauza, Přirozená obranyschopnost - imunitní systém

Klanopraška čínská (Schisandra chinensis, extrakt z plodu): Adaptogen - stres, Antioxidant, Normální trávení a funkce jater, pročištění, Normální funkce dýchacího systému, Tonikum -podpora mentální pohody

Kdoulovec čínský (Chaenomeles cathayensis, extrakt z plodu)