ENERGY SKELETIN kapsle***

ENERGY "SKELETIN" 

Doplněk stravy - kapsle. 

SKELETIN - přírodní doplněk stravy s obsahem unikátních přírodních látek, zejména manganu, který podporuje normální stav kostí a tvorbu pojivových tkání.

Objem: 135 kapslí

Výrobce: ENERGY GROUP

PRO ČLENY KLUBU ENERGY - VÝHODNÉ KLUBOVÉ CENY! Registrace ve studiu.


640,00 Kč

SKELETIN - Doplněk stravy, udržující dobrý stav kostí, napomáhající správné funkci kloubů, podporující tvorbu pojivových tkání, pečující o dobrý stav kůže. Přírodní produkt SKELETIN obsahuje účinnou látku kolagen, která udržuje zdravé klouby.

Kopřiva dvoudomá zajišťuje normální stav kostí, vlasů a nehtů, podporuje zdraví kůže a hojení ran. Zdraví močového měchýře a ledvin zajišťuje šípková růže, která působí též jako antioxidant a podporuje přirozenou obranyschopnost organismu.

Použití přírodního doplňku stravy SKELETIN

Lidská kostra se skládá přibližně ze 206 kostí, které jsou vzájemně spojeny v důmyslný opěrný systém. Ve spojení jednotlivých kostí hraje zásadní roli chrupavčitá tkáň, která chrání povrch kostí v místech kloubních spojení před nadměrným opotřebením.

Pro stavbu kostí jsou nezbytné minerální látky, jež představují 60 % kostní tkáně, a kolagen, tvořící 24 % kostní tkáně. Díky obsahu minerálních látek jsou kosti pevné a tvrdé, kolagen jim dodává pružnost v tahu i tlaku. Při nedostatku minerálních látek se kosti stávají měkčí (osteomalacie) a řidší (osteoporóza), mají tendenci se ohýbat a velmi snadno se zlomí. Pokud kostem chybí elastický kolagen, jsou sice tvrdé, ale velmi křehké a nevydrží potřebnou zátěž. Kolagen je také základní chemickou látkou, která až ze 40 % utváří chrupavčitou tkáň. Ta obaluje styčné plochy kloubních spojení a chrání je tím před nadměrným opotřebením.

Doporučené dávkování

2-2-1 kapsle denně, nejlépe po jídle. Po třech týdnech užívání následuje 1 týden pauza. Během užívání přípravku doporučujeme zvýšit příjem tekutin. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

Upozornění

Výrobek není určen osobám přecitlivělým na včelí, sójové a mořské produkty. Není určeno pro děti do 3 let. Užívání v době těhotenství a kojení konzultujte se svým lékařem. Doplňky stravy nejsou určeny k používání jako náhrada pestré stravy.

Minimální trvanlivost

Do data uvedeného na krabičce a na blistru.

Způsob skladování

Uchovávejte v suchu, mimo dosah přímého slunečního záření, při teplotě 10-25 °C. Chraňte před mrazem. Ukládejte mimo dosah dětí.

Složení 1 kapsle

Sójový olej, želatinová kapsle, prášek ze sépiové kosti (105 mg), glycerin - zahušťovadlo, kolagen (55,1 mg), rybí olej (43,1 mg), voda, extrakt ze stonku a listu kopřivy dvoudomé (18,5 mg), glycerol monostearát - plnivo, síran manganatý (0,6 mg manganu v jedné kapsli, tj. 30% RHP*), extrakt z plodu šípkové růže (12,3 mg), včelí vosk - leštící látka, karamel - přírodní barvivo, lecitin - emulgátor. *RHP referenční hodnota příjmu

Účinné látky

Prášek ze sépiové kosti

Kolagen

Rybí olej

Kopřiva dvoudomá (Urtica dioica, extrakt): Normální činnost cévní soustavy, Těžké nohy, Normální stav kostí, vlasů a nehtů, Vylučování vody z organizmu, Normální činnost kardiovaskulárního systému, Normální činnost ledvin - vylučování, Vitalita - energie, Osvěžení těla, Normální stav kloubů, Přirozená obranyschopnost - imunitní systém, Normální funkce prostaty, Normální funkce dýchacího systému, Obsahuje minerály, železo, Normální stav kůže

Šípek (Fructus cynosbati, extrakt): Antioxidant, Normální činnost močového měchýře a ledvin, Normální trávení, Přirozená obranyschopnost - imunitní systém, Normální funkce dýchacího systému, Normální stav kloubů, Normální stav pokožky

Mangan: Přispívá k normálnímu energetickému metabolismu, Přispívá k udržení normálního stavu kostí, Přispívá k normální tvorbě pojivových tkání,  Přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem