ENERGY RAW AMBROSIA PIECES 100g***

ENERGY "RAW AMBROSIA PIECES" 

Doplněk stravy, čistá přírodní kvintesence. 

Fermentovaný úlový pyl.

Objem: 100 g

Výrobce: ENERGY GROUP

PRO ČLENY KLUBU ENERGY - VÝHODNÉ KLUBOVÉ CENY! Registrace ve studiu.


499,00 Kč

RAW AMBROSIA

Doplněk stravy - kousky. Zdánlivě nekonečné, mírně zvlněné louky a březové háje Litvy představují nejhodnotnější ekosystém Evropy. Místní včelstva, opečovávaná s bohatou tradicí jsou zdrojem nejcennějšího produktu, označovaného jako "včelí chléb" nebo "pokrm bohů". Ambrosia je úlový pyl, biologicky fermentovaný působením specifických bakterií a enzymů. Jedná se o vrcholný produkt apiterapie, bohatý na důležité a tělu mimořádně prospěšné přírodní látky.

Garance top kvality:
Všude mimo sběr z volné přírody pracuje společnost ENERGY s certifikovanými bio/organic surovinami.

Energetická charakteristika

RAW AMBROSIA má blahodárné působení na hormonální aktivitu, proto její účinky výrazně podpoří Mezidobí Země. Ambrosii od věků vnímáme jako "pokrm bohů" a uvádí se, že "Bůh nás stvořil k obrazu svému". Pokud vynecháme náboženské obrazy, zbude nám jednoduché přirovnání k "pokrmu samotného prazákladu našeho Bytí", k nejhlubšímu doplnění Země, tedy prapůvodní substance v nás.

Ambrosia ovlivňuje především energetické dráhy žaludku, slinivky a sleziny, potažmo tenkého a tlustého střeva, srdce, perikardu a tří ohnišť.

Účinné ingredience

Fermentovaný včelí pyl perga. RAW AMBROSIA obsahuje důležité bílkoviny (včetně všech esenciálních aminokyselin), minerální látky a stopové prvky (například i selenium, které se jinak v přírodních produktech téměř nevyskytuje), fytohormony a téměř kompletní spektrum vitaminu B. Všechny tyto látky jsou biologicky vyvážené a působí synergicky.

Složení

Fermentovaný včelí pyl perga - 100 %

Doporučené dávkování

1 -2 čajová lžičky denně (1 čajová lžička = 4 g).

Upozornění

Výrobek není určen osobám alergickým na včelí produkty! Výrobek není určen dětem do 3 let! Užívání v době těhotenství a kojení konzultujte se svým lékařem. Doplňky stravy nejsou určeny k používání jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování!

Minimální trvanlivost

Do data uvedeného na obalu.

Způsob skladování

Skladujte v suchu, mimo dosah přímého slunečního záření, při teplotě 10-25 °C. Chraňte před mrazem. Ukládejte mimo dosah dětí!