ENERGY PROTEKTIN 50ml***

ENERGY "PROTEKTIN" REGENERAČNÍ KRÉM.

Bioinformační širokospektrální regenerační krém DROSERIN s vyváženým bylinným komplexem a vysokým obsahem termální vody z vřídla Podhájská.  

Objem: 50 ml

Výrobce: ENERGY GROUP

PRO ČLENY KLUBU ENERGY - VÝHODNÉ KLUBOVÉ CENY! Registrace ve studiu.


421,00 Kč

PROTEKTIN - bioinformační širokospektrální regenerační krém s vyváženým bylinným komplexem a vysokým obsahem termální vody vřídla Podhájská. Ovlivňuje a harmonizuje především energetickou dráhu jater, žlučníku, žaludku, sleziny, řídící , opasku, jangovou pojivovou a tím i stavy spojené s disharmonií těchto drah.

Díky vysokému podílu zcela přírodních a osvědčených látek má PROTEKTIN zcela jedinečné regenerační účinky na kůži. Základem je termální voda vřídla Podhájská. Tato třetihorní mořská voda má vysoký obsah prvků a minerálů. Má stálejší a hlubší regenerační efekt než voda z Mrtvého moře. Obsahuje sůl a ta má při zevní aplikaci antiseptický, protizánětlivý, čistící efekt a zlepšuje prokrvení. Dále obsahuje harmonickou skladbu kyseliny borité a křemičité, hořčíku, zinku, jódu, lithia, vápníku, chrómu, draslíku, brómu, fluoru, stroncia, rubidia, titanu, železa, mědi a dalších prvků a minerálů. Jsou to zvláště ty prvky a minerály, které mají ověřený pozitivní efekt při různých ekzémech, vyrážkách a kožních onemocněních. Jsou známy případy ústupu různých kožních onemocněních při aplikaci této vody. PROTEKTIN jí obsahuje až 50%. Množství prvků a minerálů se v bioinformačním krému navyšuje o další vyextrahované z rostlin. Rostliny macerované v této vodě obohatí PROTEKTIN o další zajímavé látky, které jsou též známé svými pozitivními účinky při kožních problémech. Zcela jedinečné účinky na různé druhy mikroorganismů a na regeneraci buněk kůže má jantarový olej. Stejně tak kyselina jantarová má silný vliv na regeneraci .

PROTEKTIN obsahuje vinný ocet, který velmi efektivně odstraňuje svědění při různých vyrážkách.  Má velmi dobré antibakteriální a protizánětlivé účinky. Brání rozvoji plísní a pomáhá obnovit správné ph pokožky. Přispívá k rychlejšímu hojení zánětů a lze jej použít patřičně naředěný i pro velmi citlivou a problematickou pleť. Vinný ocet obsahuje tzv. AHA komplex s příznivým vlivem na regeneraci pokožky. K tomu též přispívají některé éterické oleje s chladivým účinkem, které jsou součástí parfému.  PROTEKTIN obsahuje celou řadu informací a proto jej lze použít i při homeopatické léčbě ke zmírnění reverzních příznaků, kdy mnohdy dochází k přechodnému zhoršení pokožky formou různých vyrážek. 

PROTEKTIN obsahuje speciální druh polysacharidů s protektivním účinkem vůči různým druhům záření. Urychlují regeneraci kůže při oparech a napadení kůže herpes viry. K tomu též napomáhají i výtažky z kalifornských dešťovek a kaviárového hlemýždě. PROTEKTIN obsahuje rovněž huminové látky, výtažky z třetihorních rostlin a rašeliny u kterých jsou též známy protektivní účinky vůči různým druhům záření a pozitivní vliv na likvidaci virů herpes. Pryskyřice obsažené v PROTEKTINu byly po staletí používány k ošetření špatně se hojících ran a k mumifikaci. Myrha, kadidlo, dračí krev či kopál mají protizánětlivé, antioxidační a imunostimulační účinky. 

Komplex biologicky aktivních látek rostlin, minerálů a bioinformací lze využít pro harmonizaci energetických drah při problémech s játry, žlučníkem, žaludkem, slezinou a slinivkou. Je velmi vhodný na ekzematickou a problematickou pokožku se sklonem k tvorbě vyrážek. Zklidňuje kůži při svědění, a preventivně brání rozvoji plísní. Regenerační účinky termální vody, přírodních pryskyřic, jantarového oleje lze využít při akné, lupénce, lišejích, oparech, alergických vyrážkách, zánětlivých stavech kůže, špatně se hojících ranách a jako doplněk při léčbě vitiliga. Výtažky z rašeliny a Energiny zvyšují ochranu kůže vůči různým druhům záření, například při ozařování u onkologicky nemocných lidí a při návštěvě solárií. PROTEKTIN lze využít v některých případech pro zmírnění reverzních příznaků při homeopatické terapii bez potlačení symptomů chorobného stavu a to tehdy, když se reverze projevuje zhoršováním vyrážky. 

Doporučené dávkování 

Krém používáme lokálně ve velmi tenké vrstvě 1x až 3x denně. Je možné ho aplikovat nad místa uložení orgánů nebo na oblasti jejich reflexních zón a energetických drah. Krém je lehce roztíratelný a smývatelný vodou. 

Upozornění 

Určeno pouze k zevnímu použití. Při vážných zdravotních problémech se vždy poraďte s lékařem.
Uchovávejte v suchu, mimo dosah přímého slunečního záření, při teplotě 10-25 °C. Chraňte před mrazem. Ukládejte mimo dosah dětí.

Způsob skladování 
Minimální trvanlivost do data uvedeného na spodní straně krabičky a na etiketě.

Složení

Zemědým lékařský (Fumaria officinalis): Normální činnost jater, Vylučování vody z organizmu, Normální stav pokožky

Kakost smrdutý (Geranium robertianum): Sexuální zdraví

Jerlín japonský (Sophora japonica)

Jestřabina lékařská (Galega officinalis):  Kojení

Lnice květel (Linaria vulgaris): Normální funkce jater a žlučníku

Lopuch větší (Arctium lappa): Normální funkce horních cest dýchacích/ Imunita, Normální stav pokožky, Normální trávení, Vylučování vody z organizmu, Normální stav kloubů a chrupavek, Pročištění krve, Normální hladina glukózy v krvi

Sedmikráska obecná (Bellis perennis): Antioxidant, Přirozená obranyschopnost - odolnost, Normální stav pokožky, vlasů a nehtů

Vřes obecný (Calluna vulgaris): Relaxace

Lékořice lysá (Glycyrrhiza glabra):  Normální trávení

Vilín virginský (Hamamelis virginiana): Normální činnost cévní soustavy, Antioxidant, Normální činnost kardiovaskulárního systému, Přirozená obranyschopnost - odolnost, Normální stav kloubů, Zdravé dýchání, (Před) menstruační komfort, 

Kostival lékařský (Symphytum officinale)

Puškvorec obecný (Acorus calamus): Normální trávení, Osvěžení těla

Arálie mandžuská (Aralia mandshurica)

Vlaštovičník větší (Chelidonium majus): Normální činnost jater - pročištění

Šišák bajkalský (Scutellaria baicalensis): Normální stav kloubů a svalů

Svízel syřišťový (Galium verum): Normální činnost jater a žlučových cest

Přeslička rolní (Equisetum arvense): Normální stav pokožky, vlasů a nehtů (mineralizace), Normální funkce močové soustavy, Normální stav kostí a kloubů, Osvěžení těla, zdravé dýchání a odolnost, Ředění, Vylučování, Normální činnost kardiovaskulárního systému - pružnost

Violka trojbarevná (Viola tricolor): Normální funkce dýchacího systému, Normální trávení, Normální stav pokožky, Krev - pročištění

Extractum Herbarum (Fumaria Officinalis Extract, Geranium Robertianum Extract, Sophora Japonica Fruit Extract, Galega Officinalis Extract, Linaria Vulgaris Flower/Leaf/Stem Extract, Arctium Lappa Root Extract, Bellis Perennis Flower Extract, Calluna Vulgaris Extract, Glycyrrhiza Glabra Root Extract, Hamamelis Virginiana Leaf Extract, Symphytum Officinale Root Extract, Acorus Calamus Root Extract, Anthyllis Vulneraria Flower Extract, Aralia Cordata Extract, Chelidonium Majus Extract, Scutellaria Baicalensis Extract, Galium Aparine Extract, Equisetum Arvense Extract, Viola Tricolor Extract), Cetearyl Alcohol, Linum Usitatissium Oil, Glycine Soja Oil, Oenothera Biennis Oil, Stearic Acid, Ricinus Communis Oil, Myreth – 23, Dimethicone, Petrolatum, Sucrose, Arachis Hypogaea Oil, Tocopheryl Acetate, Helix Pomatia Extract, Lecithin, Parfum, Isoparaffin, Polyacrylamide, Eisenia Andrei Extract, Glyceryl Stearate, Benzyl Alcohol, Aqua Mineralis, Retinol, Laureth-4, Dehydroacetic Acid, Deoxycholic Acid, BHT, Succinic Acid, Betaglucan, Potassium Humate, Commiphora Myrrha Gum Extract, Boswellia Carterii Gum Extract, Croton Lechleri Resin Extract, Shorea Robusta Resin Extract, Geraniol, d-Limonene, Linalool, Citronellol.