ENERGY PERALGIN kapsle***

ENERGY "PERALGIN" 

Doplněk stravy - kapsle. 

Perilla frutescens. Doplněk stravy - kapsle. Bioinformační přípravek obsahující oleje, extrakty z bylin a exotických hub.

Objem: 120 kapslí

Výrobce: ENERGY GROUP

PRO ČLENY KLUBU ENERGY - VÝHODNÉ KLUBOVÉ CENY! Registrace ve studiu.


586,00 Kč

PERALGIN - Doplněk stravy. Podporuje produkci cytokinů a specifických protilátek, snižuje míru únavy a vyčerpání, podporuje nervovou soustavu. Díky unikátnímu složení posiluje a harmonizuje přirozenou imunitu.

Bioinformační přípravek obsahující oleje, extrakty z bylin a exotických hub. Jeho hlavní složku tvoří perila křovitá, která přispívá k ochraně organismu. Hořčík se podílí na snížení míry únavy a vyčerpání, podporuje činnost nervové soustavy a normální stav kostí a zubů. V extraktu z révy jsou přirozeně se vyskytující antioxidanty, které pomáhají chránit buňky a tkáně před oxidačním poškozením, a zvyšují tak celkovou obranyschopnost organismu. Kozlík přispívá k optimální relaxaci včetně podpory zdravého spánku.

Použití přírodního doplňku stravy Peralgin

Obsahuje extrakt a olej z perily křovité, která je pro své účinky velmi ceněnou bylinou tradiční čínské medicíny. Přípravek dále obsahuje výtažek z léčivé cizopasné houby cordyceps, užívané jako tradiční lék k upevnění zdraví a pro zvýšení odolnosti.

Komplex účinných látek je doplněn esencí z brutnáku, kozlíku, ze semen vinných hroznů a obohacen hořčíkem. 

Doporučené dávkování

1 kapsle 1-3x denně. Po třech týdnech užívání následuje 1 týden pauza. Během užívání přípravku doporučujeme zvýšit příjem tekutin. Nepřekračujte doporučené denní dávkování!

Upozornění

Výrobek není určen osobám přecitlivělým na sójové produkty. Není určeno pro děti do 3 let. Užívání v době těhotenství a kojení konzultujte se svým lékařem. Doplňky stravy nejsou určeny k používání jako náhrada pestré stravy.

Minimální trvanlivost

Do data uvedeného na krabičce a na blistru.

Způsob skladování

Uchovávejte v suchu, mimo dosah přímého slunečního záření, při teplotě 10-25 °C. Chraňte před mrazem. Ukládejte mimo dosah dětí.

Složení 1 kapsle

Želatinová kapsle, sójový olej, perila křovitá (Perilla frutescens) - olej ze semen 90 mg, perila křovitá (Perilla frutescens) - extrakt z listů 90 mg, glycerol - zvlhčující látka, oxid hořečnatý (32 mg hořčíku v jedné kapsli, tj. 8,5 % RHP*), brutnák lékařský (Borago officinalis) - olej ze semen 25 mg, réva vinná (Vitis vinifera) - extrakt ze semen 25 mg, extrakt z housnice čínské (Cordyceps sinensis) 25 mg, voda, extrakt z kořene kozlíku lékařského (Valeriana officinalis) 15 mg, uhličitan vápenatý - regulátor kyselosti, lecitin, mono- a diglyceridy mastných kyselin - zahušťovadlo, karamel - přírodní barvivo. *RHP - referenční hodnota příjmu.

Účinné látky

Perila křovitá (Perilla frutescens, olej ze semen): Normální funkce dýchacího systému

Perila křovitá (Perilla frutescens, extrakt z listů): Normální funkce dýchacího systému, Produkce cytokinů a specifických protilátek

Hořčík (oxid hořečnatý], [Porce obsahující více než 45 mg hořčíků]: Přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání, Přispívá k elektrolytické rovnováze, Přispívá k normálnímu energetickému metabolismu, Přispívá k normální činnosti nervové soustavy, Přispívá k normální činnosti svalů, Přispívá k normální syntéze bílkovin, Přispívá k normální syntéze bílkovin, Přispívá k normální psychické činnosti, Přispívá k udržení normálního stavu kostí, Hořčík přispívá k udržení normálního stavu zubů

Brutnák lékařský (Borago officinalis, olej ze semen): , Vylučování vody z organizmu, Normální stav kloubů, Normální funkce dýchacího systému

Réva vinná (Vitis vinifera, extrakt ze semen): Imunitní systém - antioxidant, Antioxidant, Normální činnost kardiovaskulárního systému - krevní tlak, Normální stav pokožky - antioxidant

Housenice čínská (Cordyceps sinensis, extrakt)

Kozlík lékařský (Valeriana officinalis L., extrakt): Duševní zdraví - relaxace, Duševní zdraví - spánek, Usínání