ENERGY ORGANIC MACA CAPS 120***

ENERGY "ORGANIC MACA CAPS" 

Doplněk stravy, čistá přírodní kvintesence. Prášek z hlízy Lepidium meyenii.

Objem: 120 kapslí

Výrobce: ENERGY GROUP

PRO ČLENY KLUBU ENERGY - VÝHODNÉ KLUBOVÉ CENY! Registrace ve studiu.

499,00 Kč

ORGANIC MACA 

Doplněk stravy. 

  • VYTRVALOST, VITALITA*
  • PLODNOST**
  • HORMONÁLNÍ SYSTÉM***
  • SEXUALITA****

MACA je legendární rostlinou peruánských And používanou po staletí v tradičním léčitelství. Rozsáhlé plošiny zde obklopují vysoká pohoří, složená z vápence, dolomitu a dalších minerálů. Vítr a déšť je rozpouštějí a sytí jimi půdu v nížinách, která čtyři roky odpočívá a sílí. MACA má úžasnou schopnost všechny tyto látky vstřebávat a uchovávat v čisté, přirozené formě. 

Obsahuje mnoho stopových prvků (železo, vápník, měď, zinek, hořčík, draslík, sodík a jód), vitaminů (A, B1, B2, B6, B12, C a E), velké množství aminokyselin, glykosidy, steroly, třísloviny, saponiny, terpenoidy a mnohé další. Maca zlepšuje vytrvalost a vitalitu*, podporuje plodnost** u můžu i žen. Příznivě působí na hormonální systém*** (zdroj fytoestrogenů) a sexualitu****.

Garance top kvality:
Všude mimo sběr z volné přírody pracujeme s certifikovanými bio/organic surovinami. Jsme přesvědčeni, že z pohledu čistoty a účinku v této kategorii nenajdete lepší produkty. Pokud ano, jsme připraveni vám vrátit investované prostředky.
Výrobky "ORGANIC" jsou certifikovány kontrolní organizací ABCERT AG (CZ-BIO-002).

Energetická charakteristika

MACA ovlivňuje organismus od doplnění aktivní energie v běžném životě zdravého člověka přes těžký únavový syndrom až po nezanedbatelnou podporu u závažných onemocnění. Její důležitou úlohou je úprava adaptability organismu. Zesílení adaptability pomáhá při řešení problémů zvyšováním a směrováním vlastních sil těla.

Účinné ingredience

Mezi nejdůležitější účinné složky MACY patří vitaminy (C, E, B1, B2,B6, B12) a aminokyseliny (leucin, lyzin, metionin, valin, arginin, alanin, tyrozin, kyselina asparagová a glutamová), steroly, mastné kyseliny (omega-3, -6, -9) a minerály (železo, zinek, sodík, hořčík, vápník).

SLOŽENÍ 1 KAPSLE

Prášek z hlízy Lepidium meyenii (400 mg), rostlinná kapsle (hydroxypropylmetylcelulóza), plnivo - stearan hořečnatý (8mg)

DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ

1-2 kapsle 2x denně.

UPOZORNĚNÍ

Výrobek není určen dětem do 3 let! Užívání v době těhotenství a kojení konzultujte se svým lékařem. Doplňky stravy nejsou určeny k používání jako náhrada pestré stravy.

ZPŮSOB SKLADOVÁNÍ

Skladujte v suchu, mimo dosah přímého slunečního záření, při teplotě 10-25 °C. Chraňte před mrazem. Ukládejte mimo dosah dětí!

OBSAH

120 kapslí
CELKOVÁ HMOTNOST 1 KAPSLE: 500 mg
Bez lepku.

MINIMÁLNÍ TRVANLIVOST

Do data uvedeného na obalu.