ENERGY OFFTUSIN tablety***

ENERGY "OFFTUSIN" 

Doplněk stravy - tablety. 

Přírodní produkt Offtusin obsahuje vyváženou kombinaci nejúčinnějších přírodních extraktů podporujících zdraví dýchacích cest. 

Objem: 60 tablet

Výrobce: ENERGY GROUP

PRO ČLENY KLUBU ENERGY - VÝHODNÉ KLUBOVÉ CENY! Registrace ve studiu.

389,00 Kč

OFFTUSIN - Doplněk stravy - tablety.

OFFTUSIN je přípravek obsahující pět nejúčinnějších extraktů pro posílení přirozené obranyschopnosti a zdraví horních cest dýchacích. 

  • ZDRAVÍ DÝCHACÍCH CEST*
  • IMUNITA**
  • ANTIOXIDANT***

Přírodní produkt OFFTUSIN obsahuje vyváženou kombinaci nejúčinnějších přírodních extraktů podporujících zdraví dýchacích cest* (třapatka nachová, lišejník islandský, pelargonie sidonská) a optimální funkci imunitního sytému**. Lišejník islandský působí zároveň jako přírodní antioxidant***. 

ÚČINNÉ INGREDIANCE

Extrakt z třapatky nachové (Echinacea), černého bezu, kořene muškátu, břečťanu popínavého a lišejníku islandského.

SLOŽENÍ 1 TABLETY:

sladidlo - erythritol, extrakt z listu třapatky nachové* (Echinacea purpurea - 50 mg), stabilizátor - hydroxypropylmetylcelulóza, extrakt z kořene pelargonie sidonské (Pelargonium sidoides - 20 mg), extrakt z plodu bezu černého (Sambucus nigra - 20 mg), extrakt z pukléřky islandské (Cetraria islandica - 20 mg), extrakt z hlízy řepy obecné (Beta vulgaris - 10 mg), extrakt z listu břečťanu popínavého (Hedera helix - 8 mg), látka protispékavá - hořečnaté soli mastných kyselin, látka protispékavá - oxid křemičitý, sladidlo - steviol-glykosidy

DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ:

Dospělí 1 tabletu 3x denně, v akutním případě 1 tabletu každou hodinu, nejvýše však 5 tablet za den. Děti od 6 do 12 let 2 tablety denně. Tabletu doporučujeme nechat v ústech postupně rozpustit a alespoň 15 minut nepít a nejíst. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

UPOZORNĚNÍ:

Výrobek není určen pro děti. Užívání v době těhotenství a kojení konzultujte se svým lékařem. Doplňky stravy nejsou určeny k používání jako náhrada pestré stravy.

MINIMÁLNÍ TRVANLIVOST:

Do data uvedeného na krabičce a na blistru.

ZPŮSOB SKLADOVÁNÍ:

Uchovávejte v suchu, mimo dosah přímého slunečního záření, při teplotě 10-25 °C. Chraňte před mrazem. Ukládejte mimo dosah dětí.

OBSAH:

60 tablet

CELKOVÁ HMOTNOST 1 TABLETY:

700 mg