ENERGY HAWAII SPIRULINA TABS 200***

ENERGY "HAWAII SPIRULINA TABS" 

Doplněk stravy, čistá přírodní kvintesence. Arthrospira platensis.

Objem: 200 tablet

Výrobce: ENERGY GROUP

PRO ČLENY KLUBU ENERGY - VÝHODNÉ KLUBOVÉ CENY! Registrace ve studiu.

499,00 Kč

HAWAII SPIRULINA TABS

Doplněk stravy.

  • DOKONALÁ VÝŽIVA
  • HLADINA CUKRU V KRVI*
  • VITALITA**
  • TĚLESNÁ HMOTNOST***

V čisté mořské vodě, uprostřed panenské přírody Havajských ostrovů, získáváme tu nejlepší SPIRULINU na světě. Její naprostá výjimečnost spočívá v jedinečném prostředí, ve kterém zalitá sluncem pomalu roste a sílí, aby načerpanou energií a svým unikátním složením napomáhala zdraví a vitalitě** našeho těla. Udržuje optimální hladinu cukru* v krvi a napomáhá kontrole tělesné hmotnosti***. Nabízí pozoruhodnou škálu vitaminů, minerálů a živin. Pouze HAVAJSKÁ SPIRULINA obsahuje téměř dvojnásobné množství biologicky prospěšných látek než jakákoliv jiná spirulina a přibližně 30 nutrientů, které nejsou v ostatních spirulinách vůbec. Je nejlepším zdrojem rostlinných, dobře vstřebatelných bílkovin (až 70 % obsahu při 80% vstřebatelnosti). Na 1 gram své váhy obsahuje více nutričních látek než jakýkoliv jiný produkt a nabízí pozoruhodnou škálu vitaminů, minerálů a živin.

SPIRULINA rychle obnovuje výkonnost těla a regeneruje organismus při vysoké zátěži, takže ji můžeme nabídnout nejen k doplňování sil, ale s úspěchem ji lze použít v rámci zachování mladistvého těla i ducha. Její rejuvenilizační účinky pomáhají udržet vysokou schopnost adaptability těla i v momentech nesprávné životosprávy (alkohol, nezdravé párty...). Představuje jednu z nejlepších variant harmonizace při celkovém vykolejení organismu, projevujícím se mnoha problémy s nestandardními zdravotními projevy a nejednoznačnými chorobami. 

Účinné látky: Je nejlepším zdrojem dobře vstřebatelné, komplexní rostlinné bílkoviny. Dále obsahuje všechny známé vitaminy B, včetně vzácně se vyskytujícího vitaminu B12, chlorofyl, fykokyanin, beta-karoten, všechny esenciální aminokyseliny, kyselina gama-linolenová (GLA) a řada minerálů, např. mangan, zinek, měď, selen a chrom.
Obsah balení: 200 tablet (1 tableta: 500 mg)

Složení 1 tablety:

Spirulina (Arthrospira platensis - 492 mg), oxid křemičitý - látka protispékavá, inulin (2 mg), hořečnaté soli mastných kyselin - emulgátor. Bez lepku.

DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ:

2 tablety 1-3x denně. Během užívání doporučujeme zvýšit příjem tekutin.

UPOZORNĚNÍ:

Výrobek není určen dětem do 3 let! Užívání v době těhotenství a kojení konzultujte se svým lékařem. Doplňky stravy nejsou určeny k používání jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování!

ZPŮSOB SKLADOVÁNÍ:

Skladujte v suchu, mimo dosah přímého slunečního záření, při teplotě 10-25 °C. Chraňte před mrazem. Ukládejte mimo dosah dětí!