ENERGY FYTOMINERAL 100ml***

ENERGY "FYTOMINERAL" 

Doplněk stravy, koloidní roztok minerálů. Zdroj důležitých minerálů a stopových prvků, posiluje imunitu, regenerace kostí, vlasů, zubů a nehtů, pečuje o nervový systém.

Objem: 100 ml

Výrobce: ENERGY GROUP

PRO ČLENY KLUBU ENERGY - VÝHODNÉ KLUBOVÉ CENY! Registrace ve studiu.


620,00 Kč

FYTOMINERAL

Doplněk stravy - kapky. Koncentrovaný koloidní roztok přírodních minerálů s bioinformacemi, které posilují aktivitu produktu. Obsahuje více než 60 minerálů a stopových prvků, jež jsou pro organismus maximálně vstřebatelné (až z 98 %).

Použití přírodního přípravku FYTOMINERAL

Obsahuje silně koncentrovaný koloidní roztok 64 prvků Mendělejevovy periodické soustavy v přírodní formě.

Minerály v koloidní formě jsou získávány originálním procesem, z pozůstatků deštného pralesa, jenž rostl na zemi před 100 miliony let.

Doplněk stravy FYTOMINERAL přispívá k regeneraci a správné funkci buněčného systému, zlepšuje vstřebávání vitamínů a živin, je zdrojem vitality a síly.

FYTOMINERAL je vyroben z rostlin, které rostly na naší zemi před 100 milióny let. Jedna lahvička koncentrátu koloidních minerálů dokáže nahradit desítky různých balení s minerály běžně dostupnými na trhu. Koloidních minerálů potřebuje tělo méně a může si vybrat, které potřebuje.

Bioinformační přípravek FYTOMINERAL se širokospektrálním regeneračním účinkem ovlivňuje především energetickou dráhu tří zářičů, ústřední, sleziny, žaludku, jater, žlučníku, močového měchýře, dráhu pojivovou a celou řadu různých spojnic, bočních větví, šlachosvalových drah, včetně dráhy početí a řídící. Nepřímo přes energetické dráhy a přímo přes výživu buněk ovlivňuje prakticky všechna důležitá centra našeho těla.

FYTOMINERAL obsahuje v přírodní formě potřebné prvky pro diabetiky, jako například vanad, chróm, mangan, zinek. Urychlují spolu s bioinformacemi regeneraci slinivky. Při cukrovce začněte užívat FYTOMINERAL, k tomu pijte čaj z kořene pampelišky nebo borůvkových listů.

Doporučené dávkování

Děti od 3 do 12 let: 15 kapek 1x za den. Dospělí: 30 kapek 1x za den (30 kapek = 2,3 ml). Denní dávku koloidního roztoku minerálů zamíchejte ve sklenici vody a vypijte pokud možno po jídle. Před použitím protřepejte. Po třech týdnech užívání doporučujeme vždy 1 týden pauzu. Nepřekračujte doporučené denní dávkování! Při přechodném zhoršení snižte dávkování na minimum a dávkujte po kapkách i v delších intervalech než jeden den. Po zlepšení opět zvýšíme dávkování. V užívání nepřestáváme, neboť se jedná o zpětný regenerační proces, při kterém se mohou objevit příznaky dřívějších onemocnění. Tento jev je pouze pozitivní regenerační reakce.  

Upozornění

Doplněk stravy. Nevhodné pro děti do 3 let. Vhodné pro diabetiky. Případný sediment není na závadu. Fytomineral je 100% přírodní produkt a jednotlivé obsahy prvků mohou kolísat. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není náhrada pestré stravy!

Minimální trvanlivost

Spotřebujte nejlépe do data vyznačeného na obalu.

Způsob skladování

Uchovávejte v suchu, mimo dosah přímého slunečního záření, při teplotě 10-25 °C. Chraňte před mrazem. Ukládejte mimo dosah dětí! Minimální trvanlivost do data uvedeného na spodní straně krabičky a na etiketě.

Složení

100% minerální voda (koloidní roztok minerálů) 

Obsah minerálů

Hořčík, Hliník , Draslík, Vápník, Železo, Síra, Chlór, Fosfor, Mangan, Křemík, Praseodym, Neodym, Zinek, Lithium, Tellur, Wolfram, Thorium, Cer, Stroncium, Měď, Rubidium, Nikl, Galium, Molybden, Hafnium, Europium, Terbium, Kobalt, Niob, Iridium, Dysprozium, Skandium, Zirconium, Samarium, Erbium, Chrom, Bór, Bizmut, Palladium, Rhodium, Lanthan, Germanium, Vanad, Platina, Ruthenium, Gadolinium, Indium, Osmium, Rhenium, Holmium, Yterbium, Antimon, Zlato, Selen, Ytrium, Lutecium, Beryllium, Titan, Cesium, Thalium, Baryum, Jód