ENERGY DRAGS IMUN 30ml***

ENERGY "DRAGS IMUN" BYLINNÝ KONCENTRÁT

Extractum Herbarum. Doplněk stravy - kapky. 

Bioinformační přípravek se širokospektrálním účinkem, který obsahuje čistou pryskyřici ze stromu Croton lechleri nazývanou také Sangre de Drago (dračí krev).

Objem: 30 ml

Výrobce: ENERGY GROUP

PRO ČLENY KLUBU ENERGY - VÝHODNÉ KLUBOVÉ CENY! Registrace ve studiu.


649,00 Kč

DRAGS IMUN - doplněk stravy obsahující 100% pryskyřici Croton lechleri.

Použití přírodního doplňku stravy DRAGS IMUN

Jednotlivé druhy stromu Croton spp. dávají světu tmavě červenou pěnivou mízu, jejíž pěnivost způsobují obsažené saponiny. Nejčastěji je citován druh Croton lechleri Muell. Arg. jako typický zástupce a "producent" rubínově zbarveného latexu, který je také obsahem přípravku DRAGS IMUN.

Domovem tohoto stromu z čeledi Euphorbiaceae jsou deštné pralesy Střední a Jižní Ameriky. Ve fytoterapii se používá jeho kůra, listy, větvičky a hlavně zmíněná pryskyřice, která má své pevné místo v tradiční medicíně Latinské Ameriky a je zde po staletí využívána různými způsoby.

DRAGS IMUN ovlivňuje mimo jiné především dráhy sleziny, žaludku, tří zářičů, tenkého a tlustého střeva, jangovou a jinovou pojivovou. 

Dávkování

Dospělí: max. 1-3 denně 10 kapek (0,5 ml), děti: max. 1-3x denně 1 kapka na 10 kg tělesné váhy. Zapijte vodou. Po třech týdnech užívání následuje 1 týden pauza. Během užívání přípravku doporučujeme zvýšit příjem tekutin. Před použitím protřepat. Nepřekračujte doporučené denní dávkování!

Upozornění

Výrobek není určen pro děti do 3 let. Užívání v době těhotenství a kojení konzultujte se svým lékařem. Doplňky stravy nejsou určeny k používání jako náhrada pestré stravy. Přípravek neobsahuje žádné přidané konzervační látky. Vzhledem k přírodnímu charakteru výrobku je možný vznik hustého sedimentu, který však není na závadu.

Způsob skladování

Uchovávejte v suchu, mimo dosah slunečního záření, při teplotě 10-25 °C. Chraňte před mrazem. Ukládejte mimo dosah dětí.

Minimální trvanlivost

Do data uvedeného na spodní straně krabičky a na etiketě.

Složení

100% pryskyřice Croton lechleri