ENERGY AUDIRON 30ml***

ENERGY "AUDIRON" BYLINNÝ KONCENTRÁT

Bioinformační bylinný přípravek ve formě kapek na vnější použití.

Objem: 30 ml

Výrobce: ENERGY GROUP

PRO ČLENY KLUBU ENERGY - VÝHODNÉ KLUBOVÉ CENY! Registrace ve studiu.


350,00 Kč

AUDIRON - bioinformační bylinný preparát na vnější použití. Má protizánětlivé, protivirové a regenerační účinky, je vhodný jako doplněk při léčbě zánětu zvukovodu a středního ucha, zvláště v dětském věku, pomáhá při bolestech uší u horečnatých dětských onemocnění.

PROBLÉMY S UŠIMA A SLUCHEM. INFEKCE ZPŮSOBENÉ HERPETICKÝMI VIRY. NACHLAZENÍ, BOLESTI ZUBŮ, KOŽNÍ OBTÍŽE.

AUDIRON ovlivňuje zejména dráhu tří zářičů a tlustého střeva, nejvíce však jejich odbočky, jež procházejí místy v uchu.

Disharmonie v těchto drahách se projevuje i určitými projevy v oblasti uší, či úst. 

Použití bylinného přípravku AUDIRON

Produkt obsahuje extrakt ze sedmi rostlin, vitamin E, komplex bioinformací a éterických olejů. Má protizánětlivé, antibakteriální a protivirové účinky. Lze jej použít při zánětech středního ucha, hučení, zaléhání a pískání v uších, poruchách sluchu.

Přináší úlevu a urychluje hojení při herpetických onemocněních (opary, neštovice). Zevně se aplikuje také u některých typů bradavic, vřídků, plísňových onemocnění kůže (zejména na nohou), zánětlivých a jiných kožních obtíží. Pomáhá při bolestech a zánětech zubů a v ústní dutině, při aftech, rýmě, zduření sliznic, hemoroidech, vaginálním výtoku. Potírají se jím krk, šíje, podčelistní a krční uzliny, ale také bolestivé úpony svalů ramen nebo nadloktí.

Dávkování

Aplikujeme na postižená místa podle potřeby i několikrát denně (kapáním nebo potíráním hygienickým tamponkem s nakapaným AUDIRONEM).

Do uší: nakapeme do ucha 1-3 kapky AUDIRONU a zasuneme dovnitř tampon z buničité vaty dostatečně nasáklý AUDIRONEM. Když tampon vyschne, proces opakujeme.

Pro běžnou prevenci do uší: nakapeme do ucha pár kapek AUDIRONU a zbytek roztoku, který volně vyteče z ucha, pouze usušíme.

Pro výplachy úst: je možné nakapat AUDIRON do vody (30 kapek do 1000 ml vody - pozor, roztok pění), roztokem vyplachovat ústa a kloktat (při kloktání značně pění, roztok nepolykáme). Na zuby a dásně je také vhodná přímo lokální aplikace neředěného AUDIRONU.

Upozornění

Určeno pouze k zevnímu použití. Před použitím protřepejte. Vážnější potíže nebo nezlepšení stavu konzultujte s lékařem. Ukládejte mimo dosah dětí.

SLOŽENÍ AUDIRONU

Bylinný extrakt: kakost smrdutý, jitrocel kopinatý, kostival lékařský, sadec konopáč, lichořeřišnice větší, jírovec maďal, krvavec toten
Éterické silice a další účinné látky: myrhová a grapefruitová silice, myrhový extrakt, jablečný ocet, vitamin E
ostatní látky
hydrogenizovaný ricinový olej, gerániový olej

Účinné látky

Jablečný ocet (Apple Cider Vinegar)

Vitamín E (D-alfa-tokoferol): Přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem, pokud je v jedné dávce alespoň 1,5 mg vitaminu E.

Kakost smrdutý (Geranium robertianum): Sexuální zdraví

Jitrocel kopinatý (Plantago lanceolata): Antioxidant, Normální funkce střevního traktu, mikrobiální rovnováha, Imunitní systém, Normální stav kloubů, Normální trávení a funkce jater, pročištění, Normální funkce dýchacího systému

Kostival lékařský (Symphytum officinale)

Sadec konopáč (Eupatorium cannabinum): Normální činnost jater

Lichořeřišnice větší (Tropaeolum majus)

Jírovec maďal (Kaštan koňský, Aesculus hippocastanum): Normální činnost cévní soustavy, Antioxidant, Normální činnost kloubů (pohyblivost), Přirozená obranyschopnost - odolnost, Normální stav pokožky, Normální funkce žaludku, Normální funkce oběhové soustavy, (Pre) menstruační komfort, Menopauzální pohodlí, Těžké nohy

Krvavec toten (kominíček, Snaguisorba officinalis)