BEWIT OPOPONAX 15ml***

Na objednávku

100% ČISTÝ ESENCIÁLNÍ OLEJ BEWIT - OPOPONAX - "SLADKÁ MYRHA"

Český botanický název: Myrhovník (sladká myrha)
Anglický název: Sweet Myrrh
Latinský název: Commiphora erythraea
Země původu: Maroko

Objem: 15 ml

Výrobce: BEWIT

1 107,00 Kč

Myrha se svým pryskyřičným, balzámovým, bohatým a jemně kafrovým aroma může ovlivnit psychiku ve velké hloubce. Vyvolá ve vás pocit nadsmyslového míru a pokoje.

Esenciální olej Myrha jemně zklidňuje a přináší hluboký pokoj. Vyznačuje se sladkou a pryskyřičnou vůní zemitého charakteru. I proto je jedním ze základních esenciálních olejů olejů na obavy, duševní rozrušení a myšlenkové zahlcení. Má vyrovnávací, čistící a uzemňovací vliv na intelekt. Esenciální olej z myrhy je vhodný také při meditaci.

Na Blízkém východě a ve Středomoří se pryskyřice z myrhy používá již čtyři tisíce let. Byla jednou z prvních aromatických látek oceňovaných pro bohatou a přetrvávající vůni.

Opoponax je známý pod názvem "sladká myrha", získává se parní destilací z pryskyřice stromů stejného rodu jako myrhovník pravý (tj. Commiphora). Vůně opoponaxu je podobná, avšak má sladší, živočišnější aroma.


Nevíte, který produkt si vybrat? Vyzkoušejte si nabídku přímo na provozovně "Zeleného zvonu". K dispozici máme přes 90 vzorků. Výrobky s označením *** v názvu produktu jsou k dispozici skladem. Ostatní produkty jsou na objednávku. Máte-li zájem o další produkty společnosti BEWIT, využijte prosím tento odkaz: BEWIT - ZELENÝ ZVON