BEWIT ESENCIÁLNÍ VODA Z LEVANDULE 200ml***

Vyprodáno

100% PŘÍRODNÍ HYDROSOL

Složení:

Lavandula Angustifolia Flower Water, Linalool*, Limonene*

*přírodního původu

Objem: 200ml

Výrobce: BEWIT

289,00 Kč

ESENCIÁLNÍ VODA Z LEVANDULE

100% PŘÍRODNÍ ESENCIÁLNÍ VODY - DUŠE ROSTLIN ZAKOMPONOVANÉ DO OSVĚŽUJÍCÍCH MLH

BEWIT esenciální vody vás svými vonnými odstíny a pro pokožku prospěšnými bioaktivními látkami zahalí do harmonie a komfortu. Přinesou vám tedy každodenní příležitost pro nadstandardní péči se širokou škálou benefitů.

Naše 100% přírodní hydrosoly vyrovnají pH pokožky, osvěží ji, tonizují a uklidní. Svými účinky jsou jemnější než esenciální oleje, proto je můžete aplikovat přímo na pokožku. V kombinací s BEWIT olejovými séry jsou skvělou volbou k obnovení hydro-lipidové bariéry, k hluboké hydrataci a k dosažení přirozené obranyschopnosti pokožky. Ta se následně stává skvělým základem pro zdravou a rozjasněnou pleť vyzařující vaší vrozenou vnitřní krásu.

Vyberte si z mnoha druhů esenciálních vod a kdykoliv během dne dopřejte své pleti, krku a tělu zcela přírodní hydrataci a osvěžení.

Návod k použití: Aplikujte na pleť, krk a tělo jako součást své rutinní péče. Esenciální vody lze použít libovolně po celý den k hydrataci a osvěžení jako tonikum.

Původ a pěstování: Indie 

Esenciální voda z levandule

Péče v té nejčistší podobě protkaná delikátní jemnou vůní, která vás přenese za kouzelnými levandulovými poli v proslulé oblasti Provence. Esenciální voda z levandule se kromě ukolébávající vůně snoubí s vysokou terapeutickou hodnotou, která je známá už od starověku. Tento levandulový hydrosol je skvělý k ošetření smíšené až mastné pleti se sklonem k akné. Blahodárně působí ke zklidnění a zchlazení podrážděné a zapálené pokožky. Antiseptické a dezinfekční účinky levandule ji činí skvělým přípravkem první pomoci ať už jste doma či na cestách. [1] Kromě již zmíněných atributů dokonale působí k udržení duševní a emocionální rovnováhy. Poddejte se levandulové mlze evokující lázeňské opojení s pocity čistoty a harmonie.

  • Tonizace - vyrovnává pH pleti, zklidňuje a dezinfikuje pokožku
  • Vhodná pro podrážděnou a problematickou pleť se sklonem akné a ekzémům
  • V kombinaci s řadou BEWIT HOLISTIC COSMETICS se postarají o hlubokou hydrataci a rovnováhu pleti
  • Antiseptické a chladivé účinky - k čištění a osvěžení pleti či obkladům nateklých tváří a očí
  • Skvělý k zafixovaní make-upu nebo jako alternativa k parfému
  • Vhodný na cestách, při štípnutí hmyzem, po holení jako přípravek první pomoci
  • Na mentální úrovni uklidňuje, uvolňuje a vyvažuje

Historie:

Levandule je nejznámější terapeutickou rostlinou oceňovanou od starověku pro své uklidňující a relaxační účinky. Její blahodárné účinky vystopoval například přírodovědec Dioscorides nebo sv. Hildegarda z Bingenu, která ji radila k "udržování čistého charakteru". V orientálním lékařství byly chladivé a zklidňující účinky prospěšné při zánětech, křečích či nervového napětí. [2]

Zdroje:

[1] SASANNEJAD, P., M. SAEEDI, A. SHOEIBI, M. ABBASI, M. FOROUGHIPOUR a A. GORJI. Lavender essential oil in the treatment of migraine headache: A placebo-controlled clinical trial. European Neurology [online]. 2012, 67(5), 288 - 291.00143022.

[2] MOJAY, G. Aromaterapie pro léčení duše. 2000. Nakladatelsví Alternativa. ISBN: 978-80-85993-64-6.

Nevíte, který produkt si vybrat? Vyzkoušejte si nabídku přímo na provozovně "Zeleného zvonu". K dispozici máme přes 90 vzorků. Výrobky s označením *** v názvu produktu jsou k dispozici skladem. Ostatní produkty jsou na objednávku. Máte-li zájem o další produkty společnosti BEWIT, využijte prosím tento odkaz: BEWIT - ZELENÝ ZVON