BEWIT ESENCIÁLNÍ VODA Z GERÁNIE 200ml***

Vyprodáno

100% PŘÍRODNÍ HYDROSOL

Složení: Pelargonium Graveolens Flower water, Citronellol*, Geraniol*, Linalool*, Citral*, Limonene*

*přírodního původu

Objem: 200ml

Výrobce: BEWIT

289,00 Kč

ESENCIÁLNÍ VODA Z GERÁNIE 

100% PŘÍRODNÍ ESENCIÁLNÍ VODY - DUŠE ROSTLIN ZAKOMPONOVANÉ DO OSVĚŽUJÍCÍCH MLH

BEWIT esenciální vody vás svými vonnými odstíny a pro pokožku prospěšnými bioaktivními látkami zahalí do harmonie a komfortu. Přinesou vám tedy každodenní příležitost pro nadstandardní péči se širokou škálou benefitů.

Naše 100% přírodní hydrosoly vyrovnají pH pokožky, osvěží ji, tonizují a uklidní. Svými účinky jsou jemnější než esenciální oleje, proto je můžete aplikovat přímo na pokožku. V kombinací s BEWIT olejovými séry jsou skvělou volbou k obnovení hydro-lipidové bariéry, k hluboké hydrataci a k dosažení přirozené obranyschopnosti pokožky. Ta se následně stává skvělým základem pro zdravou a rozjasněnou pleť vyzařující vaší vrozenou vnitřní krásu.

Vyberte si z mnoha druhů esenciálních vod a kdykoliv během dne dopřejte své pleti, krku a tělu zcela přírodní hydrataci a osvěžení.

Esenciální voda z geránie

Stejně jako ranní mlha lehce unášená svěžím vánkem, esenciální voda z geránie zahalí vaši pokožku komfortem a láskyplnou péčí s povznášející vůní. Předností tohoto botanického klenotu jsou zejména její konejšivé a zjemňující účinky, které mohou být využity proti neduhům způsobené sluncem, hmyzem či po holení. Adaptogenické vlastností geránia pomáhají podpořit přirozenou hydrolipidovou vrstvu a nastolit tak správnou rovnováhu. [1] Stává se proto ideálním pomocníkem zejména pro suchou, přetíženou a problematickou pokožku. Hydrosol z geránie pleť lehce vyčistí, tonizuje ji a má lehce stahující účinky. Pokožka po jeho aplikaci zůstane příjemně zklidněná a občerstvená.

  • Adaptogen - pomáhá obnovit správné pH pokožky a přirozenou bariéru
  • V kombinaci s řadou BEWIT HOLISTIC COSMETICS se postarají o hlubokou hydrataci a rovnováhu pleti
  • Působí jako humektant - přitahuje a udržuje v pleti potřebnou vlhkost
  • Sjednocuje, rozjasňuje, jemně čistí a tonizuje
  • Zklidňuje citlivou a podrážděnou pokožku (vhodné po holení či štípnutí hmyzem)
  • Květinové nasládlé vůně s růžovým nádechem navozuje klidnou a pozitivní náladu a podporuje tvořivost

Návod k použití: Aplikujte na pleť, krk a tělo jako součást své rutinní péče. Esenciální vody lze použít libovolně po celý den k hydrataci a osvěžení jako tonikum.

Původ a pěstování: Indie 

Zdroje:

[1] Mahantesh PS. Aromatherapy complimentary and alternative medicine. Journal of Pharmacognosy and Phytochemistry, 2018, 7(4): 436-439.


Nevíte, který produkt si vybrat? Vyzkoušejte si nabídku přímo na provozovně "Zeleného zvonu". K dispozici máme přes 90 vzorků. Výrobky s označením *** v názvu produktu jsou k dispozici skladem. Ostatní produkty jsou na objednávku. Máte-li zájem o další produkty společnosti BEWIT, využijte prosím tento odkaz: BEWIT - ZELENÝ ZVON