AS WARRIOR 200g***

AS WARRIOR

100% PŘÍRODNÍ ŽIVÁ STRAVA - NAKLÍČENO A FERMENTOVÁNO

Speciálně vyvinutý holistický vzorec 14 přírodních ingrediencí pro větší sílu, energii a pravidelný metabolický detox

Objem: 200g

Výrobce: ANCESTRAL SUPERFOOD 

650,00 Kč

WARRIOR - 100% přírodní živá strava (naklíčeno a fermentováno), optimální zdroj bílkovin (70%) a metabolický detox.

Naklíčená a fermentovaná směs superpotravin v BIO kvalitě s probiotiky. 

Speciálně vyvinutý holistický vzorec 14 přírodních ingrediencí pro větší sílu, energii a pravidelný metabolický detox

  • 100% funkční výživa v kvalitě BIO a 100% RAW
  • Tradiční receptura našich předků z naklíčených a fermentovaných organických semen, ovoce a bylin
  • Vysoký obsah bílkovin, bioaktivních složek, enzymů, probiotických kultur a naturálních aminokyselin.
  • Produkt neobsahuje: umělá sladidla, balastní aditiva, plnidla a pojiva, laktózu, sóju, GMO, umělé přísady, barviva, konzervační látky nebo cokoli syntetického původu.
  • Vyrobeno z obilovin, které neobsahují lepek.
  • Jedno balení je 100 g a obsahuje 10 jednorázových porcí á 10g

Nastartujte proud životní síly! Jsme plně přesvědčeni o tom, že pravidelná konzumace (jedna dávka denně = 10g) může v dlouhodobém měřítku zajistit nejen optimální fungování celého organizmu, ale také to jak se cítíme, jak jsme silní a kolik máme energie!

Speciálně vyvinutá receptura pro optimální příjem bioaktivních bílkovin, enzymů, probiotických kultur a aminokyselin, která dodává sílu a vitalitu. Produkt je bohatý na rostlinné bílkoviny s rovnováhou alkalických kyselin (metabolický detox). To posiluje odolnost a koncentraci, pomáhá budovat a chránit svalovou hmotu, regenerovat po zátěži, obnovuje energii a podporuje dobrou kondici (obnova střevního mikrobiomu). Funkční jídlo vhodné pro ženy i muže, stejně jako pro všechny věkové skupiny. Ideální volba pro zahájení rušného dne, pro zotavení po intenzivním tréninku, nebo na svačinu mezi jídly kdykoliv během dne. Dopřejte si sílu a energii s WARRIORem!

WARRIOR - holistický vzorec 14 přírodních ingrediencí

  • Klíčení & fermentace + bílkoviny: 4 složky = naklíčené konopí v kvalitě BIO, fermentované hnědé rýžové otruby v kvalitě BIO, protein z hnědé rýže v kvalitě BIO, protein ze žlutého hrachu v kvalitě BIO
  • Fytonutrienty: 7 složek = brusinky v kvalitě BIO, maliny v kvalitě BIO, ostružiny v kvalitě BIO, extrakt z borůvek v kvalitě BIO, jahody v kvalitě BIO, granátové jablko v kvalitě BIO, extrakt z citronu v kvalitě BIO
  • Živé kultury na bázi rostlin: 3 složky = probiotické kultury (lactobacillus, bifidobacterium bifidum), sušené droždí v kvalitě BIO

Živá strava, to je bioaktivní síla živých enzymů, přírodních biofaktorů, probiotických kultur, organických vitamínů a organicky vázaných minerálů.

Vývoj tohoto produktu vycházejícího z tradičních receptur, je výsledkem dlouhé vědecké práce a řady studií, z nichž mnohé se týkají sledování dopadu a výhod naklíčených a fermentovaných potravin u lidí s různými zdravotními problémy. Celý proces klíčení a fermentace semen jako koncept, byl vyvinut ve spolupráci se špičkovým týmem evropských specialistů, který zkoumal přínos klíčících a fermentovaných potravin u jednotlivých pacientů. Výsledkem je jedinečná naturální technologie (know-how), která nejenže optimalizuje obsah živin v produktu, ale navyšuje přítomností přírodních enzymů celkový bioenergetický potenciál. Mluvíme tedy jak o fermentaci části semen, tak o jejich klíčení, které trvá 36 hodin. V okamžiku kdy klíčení dosáhne maximální koncentrace bioaktivních látek, celý proces je zastaven a produkt je za nízkých teplot šetrně a pomalu dehydratován.

Sjednoťte sílu a moudrost starověkých předků a pociťte příliv životně důležité energie - od časného rána do pozdního večera!

"Produkt WARRIOIR je inspirován bojovníky, kteří byli obránci ve starověkých společnostech (Veneti, Vikingové, Amazonky..). Díky svým kvalitám a fyzickému výcviku tvořili vojenskou elitu, disponující různými schopnostmi, jako je velká fyzická síla, nebojácnost a sebekázeň. Mnoho válečníků byli hrdinové, kteří se stali legendami svých národů. Byli to jedinci, o nichž se věřilo, že si je vybrali bohové, aby bojovali za svůj lid.."  

Jednotlivé produkty Ancestral Superfoods lze libovolně kombinovat, vzájemně se doplňují a posilují!

Mezi oblíbené dvojice patří např. DRUIDESS + ORACLE pro krásu, energii a mentální výkon žen, CHIEFTAN + ORACLE pro výkon, energii a mentální sílu mužů, nebo WARRIOR + ORACLE pro fyzickou a mentální sílu. Bez ohledu na to, jaké kombinace si sami vybereme, jedním z nejjednodušších, nejdostupnějších a nejrychlejších způsobů, jak je integrovat do našeho každodenního života, je kombinovat je s jiným starodávným a tradičním fermentovaným produktem pro naše země - jogurtem (pro vegany jsou alternativou rostlinná mléka).

Snadné použití! WARRIOR může být součástí plnohodnotné snídaně, smoothie, občerstvení nebo lehké večeře. 

Balení: 200 g 

Složení: rýžový protein*, hrachový protein*, konopný protein z naklíčených semen*, otruby z naklíčené a fermentované hnědé rýže*, sušený prášek z ovoce* (brusinky, maliny, jahody, černý rybíz a granátové jablko), xantanová guma, extrakt z brusinek*, extrakt z citrónu*, komplex probiotik (Lactobacillus a Bifidobacterium bifidum), alpská sůl, sladidlo steviol-glykosidy*, sušené inaktivované kvasnice*. *BIO kvalita.

Dávkování: 1 sáček denně. Přisypte obsah sáčku ke 100 - 150 g ovoce (např. banány a jahody) a smíchejte se 700 ml tekutiny (čerstvá šťáva, sójové nebo rýžové mléko) v šejkru. 

Upozornění: Skladujte v chladu, suchu a temnu. Minimální trvanlivost uvedena na zadní straně každého sáčku. 

Výživové údaje: 100 g (% RHP)
Energetická hodnota 1552 kJ/ 371 kcal
Tuky 4,8 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 1,1 g
Sacharidy 9,2 g
Z toho cukry 6,1 g
Vláknina 8,6 g
Bílkoviny 70,6 g
Sůl 0,21 g 


ANCESTRAL SUPERFOODS

Živé funkční potraviny nejvyšší kvality, vyvinuté ve spolupráci s předními evropskými odborníky! Prémiová značka ANCESTRAL SUPERFOODS se specializuje na naklíčené a fermentované potraviny vycházející z tradičních a účinných receptur našich předků. Živé funkční potraviny obsahují velké množství enzymů, probiotických kultur, aminokyselin, vitamínů, organických minerálů a dalších bioaktivních složek. Vývoj jednotlivých produktů je výsledkem dlouhé vědecké práce a řady studií, z nichž mnohé se týkají sledování dopadu a výhod naklíčených a fermentovaných potravin u lidí s různými zdravotními problémy. Pravidelná konzumace společně s běžnou stravou, přináší v dlouhodobém měřítku velmi pozitivní výsledky. Výrobce: Ancestral Superfoods Ltd., Burel Str. 36, Sofia, Bulharsko / Naklíčeno a fermentováno v EU exkluzivně pro Ancestral Superfoods.