BEZPEČNÁ AROMATERAPIE

BEZPEČNÉ POUŽÍVÁNÍ ÉTERICKÝCH OLEJŮ

INHALACE

KOŽNÍ APLIKACE

VNITŘNÍ UŽITÍ

Pouze pod dohledem profesionálního aromaterapeuta či lékaře.

KONTRAINDIKACE*

Těhotné: anýz, badyán, bazalka typ methylchavikol, bříza, cedr, citronela, cypřiš, estragon, fenykl, ho-sho, hřebíček, jalovec chvojka, jalovec, jasmín, kafr, kasie, kopr, lavandin, levandule spike a stoechas, libavka, majoránka, máta polej, mrkev, myrha, oregano, pelyňky, petržel, routa, rozmarýn, řebříček, santolina, skořice, šalvěj, túje, vratič, yzop.

Děti do 2 let: máta peprná, tymián tymol, eukalyptus globulus, levandule stoechas, meduňka, anýz, pelyněk, kafr, hřebíček, ho-sho, yzop, citrónová tráva, litsea, libavka, bříza, dubový mech, oregano, badyán.

Fototoxicita (po aplikaci na pokožku se není vhodné po dobu 12 hodin vystavovat slunci): všechny EO z citrusů, bergamot, třezalka, aloiska, kmín římský, aksamitník.

Osoby trpící epilepsií: kafr, yzop, lavandin, levandule spike a stocheas, santolina, rozmarýn, šalvěj levandulová, řebříček, ho-leaf, pelyněk.

*Marie Noe; Aromaterapie do kapsy, Malá encyklopedie éterických olejů; One Woman Press, 2014.Vložte svůj text...

AROMA ESSENCES ART

Neviditelný svět vůní a jeho magie je úžasnou formou péče o tělo i duši. Během okamžiku dokáže proměnit naše prožívání a pomocí čichu nás propojuje se zdrojem klidu a bezpečí. Domluvte si termín, objevte svět esenciálních olejů a nechte se hýčkat v příjemném prostředí studia Zelený zvon. Napište mi, zazvoňte, ozvu se zpět. Děkuji.

BEZPEČNÁ AROMATERAPIE