PSYCH-K®

Jak funguje PSYCH-K®?

Jestli zažíváte opakované zkušenosti, které Vás zatěžují a zatím se Vám je nepodařilo změnit, je technika PSYCH-K® možnou cestou.

Prvním předpokladem je touha po změně. Všimněte si, v jakých situacích zažíváte napětí, obavy a ztrácíte půdu pod nohama. Možná je to vzorec, který se opakuje v mnoha podobách stále dokola. Pokuste se odpovědět na otázky, jak Vás daná situace zatěžuje a co byste chtěli zažívat místo toho. Vytvoříte tak prostor, aby se mysl místo na negativní soustředila na pozitivní aspekty. Většinou se zaměřujeme na to špatné a to dobré naší pozornosti uniká. Během procesu PSYCH-K® se nejprve pokusíte zorientovat v dané situaci, stanovíte si záměr a naformulujte prohlášení či přesvědčení, které bude lépe vystihovat Váš záměr či nový cíl. 

Učiníte tak dle následujících kritérií: první osoba v přítomném čase, krátce, výstižně a pozitivně bez použití negativ, se silným emočním významem.

Příklady cílových prohlášení:

  • Já jsem...
  • Já mám....
  • Cítím...
  • Je pro mě snadné....
  • Je pro mě bezpečné...

Pomocí svalového testování jemně nastavíme komunikaci s Vaším podvědomím a zjistíme, zda je pro Vás v danou chvíli proces změny bezpečný a vhodný. Proces PSYCH-K® probíhá pomocí balancování mozkových hemisfér a navození tzv. stavu "Whole-Brain", kdy je podvědomá mysl schopná vytvořit potenciál změny. Celý tento proces si budete sami kontrolovat při plném vědomí. Neinvazivně, interaktivně a jednoduše. Tím se zpřístupní vědomé i podvědomé asociace, které posílí Vaši schopnost dosáhnout cíle. Od procesu uvědomování, budete moct přejít k jednání a uvedete svá přesvědčení v činy. Stanete se tak tvůrcem své vlastní reality. Jak říká přední jaderný fyzik, profesor kvantové fyziky Jan Rak: "Ráj na zemi přijde, až zjistíme, že si realitu tvoříme sami....Když se vám to podaří uchopit, pak už jenom žasnete a objevíte skutečnou nádheru života." :-)OZVĚTE SE

Chcete efektivně změnit svá přesvědčení nebo zlepšit nějakou oblast svého života, kde vnímáte omezení? Jestliže to opakovaně zkoušíte a nedaří se, zkusme to společně pomocí metody PSYCH-K. Ráda budu Vaším průvodcem. Napište mi, zazvoňte, ozvu se zpět. Děkuji.

"Největším objevem mé generace je zjištění, že lidé mohou změnit své životy, když změní své postoje."                                                                        William James