ZVONKOHRA KOSHI OHEŇ***

ZVONKOHRA KOSHI element OHEŇ

Léčivý nástroj. Ručně vyrobená harmonizující a meditační zvonkohra z bambusu. Propojuje s ostatními, napomáhá relaxaci, podněcuje soustředěnost. 

Výška zvonkohry: 16,5 cm 

Průměr zvonkohry: 6,3 cm

Váha: 0,16 kg

Materiál: Bambusová dýha

Výrobce: KOSHI, Francie

1 299,00 Kč

ZVONKOHRA KOSHI - OHEŇ 

Zvonkohra KOSHI, někdy označovaná jako "nebeské zvonky", je malý vibrační muzikoterapeutický nástroj. Slouží k relaxaci, harmonizaci, léčení, zvukové meditaci, józe. Léčivé alikvótní tóny přinášejí hluboký, harmonizující účinek, uvolnění, radost a navozují příjemnou atmosféru. Účinky těchto mistrovských nástrojů jsou velice prospěšné. Mají zklidňující efekt a pomáhají uvolnit stres. Rezonují s hlubokými strukturami našeho těla a duše. Jejich vibrace se dotýkají naší každé buňky, působí blahodárně na naší mysl a jsou balzámem pro duši. Ideální doplněk pro Feng Shui.

Každá zvonkohra KOSHI je originál a je výsledkem pečlivého ručního zpracování a sofistikovaného mistrovství.  Tělo zvonkohry je zhotoveno z tenké vrstvené bambusové dýhy, která je pevnější než přírodní bambus. Uvnitř tubusu se nachází 8 kovových tyčinek různých délek, které rozechvívá skleněné "srdce zvonku". Tento důmyslný systém vytváří precizně vyladěné tóny s mimořádně bohatou rezonancí. Zvonkohry KOSHI jsou laděny ve čtyřech provedení, dle čtyř elementů - země, oheň, voda, vzduch. Zvuk zvonkoher je až neuvěřitelně čistý. Jejich tóny dlouho rezonují a všechny elementy navzájem ladí. Křišťálový relaxační zvuk harmonizuje Vás i Váš prostor.

ELEMENT OHNĚ

Tóny: G, B, D, G, B, D, G, A  

Znamení dle zvěrokruhu: Beran, Lev, Střelec

Element Ohně = intuice. Podporuje spiritualitu a vyšší smysl toho, co dělám. Oheň představuje mužský princip, ochranu, magii, energii, orientaci na budoucnost a proměnu. Bojovník. Ohnivý živel nám dodává vášeň, vřelost, také odvahu a chuť do dobrodružství, inspiraci a nadšení. Ve své konstruktivní (tvořivé) podobě přináší aktivitu, světlo, záři, hřejivost a schopnost začínat. Ve své destruktivní (ničivé) podobě pak zbrklost, ukvapenost a zkázu.

Zvonkohra Ohně je označena červenou tečkou v názvu KOSHI.

Zvonkohry KOSHI jsou fantastickým muzikoterapeutickým nástrojem, který ocení i profesionální hudebníci. Hodí se k procvičování jemné motoriky, uvolnění a relaxaci, v rukou dětí jsou užitečným pomocníkem k rozvíjení jejich fantazie. Zvuk zvonkoher je dokonalou léčivou hudbou, která přináší do našich srdcí i domovů klid a pohodu. 

Hra na zvonkohru je velmi jednoduchá. Zvonkohru držíme v ruce a rozezníme jemným pohybováním a točením. Rovněž je možné ji pověsit do míst, kde často procházíme, nebo do míst, kde proudí vzduch, rozezní se sama. Při použití v exteriéru je vhodné umístit zvonkohru pod střechu a pravidelně udržovat pomocí oleje či balzámu. Jinak se významně zkracuje její životnost. 

Po vybalení svou novou zvonkohru KOSHI otočte vzhůru nohama, srdíčko svou vahou provázek vyhákne a můžete ji začít používat.


Zvonkohry KOSHI jsou ručně vyráběny na úpatí francouzských Pyrenejí. Za jejich výrobou stojí francouzský umělec Kabir, který v roce 1986 nejprve vytvořil zvonky SHANTI a od roku 2010 přináší do celého světa radost v podobě zvonků KOSHI. Jeho pečlivé řemeslné zpracování a přesné ladění vytváří čisté bohaté tóny. Melodie zvonků KOSHI si získala srdce lidí po celém světě.