ZARETIS PROBIOTIKA 60kapslí***

ZARETIS PROBIOTIKA

Jedinečná probiotika obsahující  směs dvou arménských endemických kmenů probiotických bakterií Lactobacillus rhamnosus MDC 9631 a Lactobacillus acidophilus MDC 9602 pro rovnováhu trávícího traktu. Posilují celkovou obranyschopnost organismu.

Obsah: 60 kapslí

Výrobce: ZARETIS

750,00 Kč

ZARETIS PROBIOTIKA 

Doplněk stravy.

ZARETIS PROBIOTIKA  jsou speciálně navržena pro podporu zdravého mikrobiomu a trávicího systému. Tento komplexní produkt obsahuje směs dvou arménských endemických kmenů probiotických bakterií Lactobacillus rhamnosus MDC 9631 a Lactobacillus acidophilus MDC 9602, které pomáhají udržovat rovnováhu v trávicím traktu a posilují celkovou obranyschopnost organismu.

  • Vhodný při stavech snížené imunity
  • Pročišťuje organismus
  • Bezproblémové trávení
  • Organicky dobře vstřebatelný
  • Unikátní kombinace laktobacilů
  • Rychlý nástup účinku

Přípravek je zcela bezpečný a bez vzájemného působení s ostatními přípravky. Přípravek mohou užívat děti od 3 let, dospívající a dospělí.

DÁVKOVÁNÍ

  • děti od 3 do 12 let: 1 kapsle denně
  • dospělí a dospívající od 12 let: 2 kapsle denně

DOPORUČENÁ DÉLKA UŽÍVÁNÍ

Doporučená kúra 3 měsíce 2× ročně.

ZPŮSOB PODÁNÍ

ZARETIS PROBIOTIKA se užívají nejlépe půl hodiny před jídlem. Zapijte dostatečným množstvím tekutiny.

UPOZORNĚNÍ

Uchovávejte mimo dosah dětí. Přípravek není určen jako náhrada pestré stravy. Pro zdraví je důležitá pestrá strava a zdravý životním styl. Dodržujte pitný režim. Nepřekračujte doporučené dávkování. Není určeno pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy.

SLOŽENÍ

produkt mléčného kvašení Lactobacillus rhamnosus MDC 9631, Lactobacillus acidophilus MDC 9602, sacharóza, enterosolventí želatinová kapsle.

JAK PŘÍPRAVEK UCHOVÁVAT

Uchovávejte při teplotě do 25 °C v původním obalu, aby byl přípravek chráněn před světlem a vlhkostí.

PŘÍBALOVÁ INFORMACE

Přípravek ZARETIS PROBIOTIKA je registrovaný jako doplněk stravy. Nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék. Doplňky stravy nejsou určeny jako náhrada pestré stravy. 


Proč užívat probiotika?

Naše střeva jsou domovem pro ohromující množství mikroorganismů, které převyšují počet buněk v našem těle. Udržování zdravé rovnováhy mezi různými druhy bakterií je klíčové pro podporu silné imunity a účinné trávení. Navíc se zkoumá, jak tato rovnováha ovlivňuje naši duševní pohodu a zdraví.

Lactobacillus rhamnosus MDC 9631 – obsahuje 75 %

Tento nový patentovaný kmen probiotik disponuje vysokou antibakteriální aktivitou, která brání růstu škodlivých mikroorganismů v gastrointestinálním traktu. Výzkumy prokázaly, že Lactobacillus rhamnosus MDC 9631 má přirozenou schopnost zvyšovat produkci interferonu, přirozené látky, kterou naše tělo produkuje k boji s infekcemi.

Lactobacillus acidophilus MDC 9602 – obsahuje 25 %

Představujeme vám první probiotický kmen pocházející z lidského organismu na světě, který je doporučován již více než 60 let pro své mimořádné terapeutické účinky u kojenců, dětí i dospělých. Toto přírodní probiotikum obsahuje prospěšné bakterie, které přinášejí mnoho zdravotních výhod, jako je obnova střevní mikroflóry, úprava zažívání, posílení imunity a eliminaci toxinů v těle.

Tento kmen pochází z Arménie, kde je již dlouho uznáván pro své přínosy pro lidské zdraví. Arménie je totiž známá jako země dlouhověkosti a tento produkt je jedním z důvodů proč.

Historie probiotik Narine

V roce 1953 se podařilo Dr. Levonu A. Yerzinkyenovi z Ústavu mikrobiologie na Arménské národní akademii věd objevit jedinečný kmen bakterie mléčného kvašení z mekonia jeho vnučky Narine. Tento kmen Lactobacillus acidophilus Er-2 317/402, lidově pojmenovaný "Narine", se ukázal jako extrémně odolný vůči antibiotikům, žluči a kyselinám. Od té doby se Narine stala významným zdrojem pro vývoj nových produktů a dnes je uznávána jako jedna z nejodolnějších a nejúčinnějších probiotických bakterií na světě.Dokonalé spojení vědy a přírody v jedné kapsli. 

Zakladatelem společnosti ZARETIS je Hovhannes Sardarjan. Rozvíjí odkaz svého dědečka Dr. Eduarda Sardajana. Ten pracoval na pozici půdního mikrobiologa v Národní akademii věd Arménie. V roce 1972 se mu podařilo v oblasti Araratského údolí izolovat  kmen mikroskopické vláknité houby, která podle místa objevu získala jméno Penicillium oxalicum var. Armeniaca. Výzkum, zaměřený na její schopnost produkovat exogenní červený pigment, ukázal, že se jedná o velice zajímavou látku s řadou bioaktivních vlastností. Po emigraci do tehdejšího Československa v roce 1992 pokračoval výzkum zahájený v Arménii u nás. V roce 1998 získala patent ve 120 zemích světa. Natraceutikum ZARETIS je funkční doplněk pro Vaše zdraví. Esence přírody zachycená v laboratoři, ekologicky a téměř bez odpadu. Náročný biotechnologický postup výroby zahrnuje krom kultivace kolonií mikroorganismů, fermentaci, mikrofiltraci a sušení při teplotě 150-250 °C. Pomocí vědy se z přírody dostane to nejlepší.