WELLMAX TĚLOVÉ MLÉKO MERUŇKA***

WELLMAX TĚLOVÉ MLÉKO MERUŇKA 

Zdraví naší kůže je naši vizitkou. Proto naleznete v našem tělovém mléku pouze přírodní ingredience. Je zcela bez parabenů a silikonů, které jsou běžnou součástí mnoha kosmetických přípravků a skrze pokožku vstupují do našeho těla a negativně ovlivňují náš hormonální systém. Rychle se vstřebává, nezanechává mastný film a krásně voní po meruňkách. Je vhodné pro každodenní péči o všechny typy pokožky.

Obsah: 250 ml

Výrobce: VOTAMAX

249,00 Kč

CERTIFIKOVANÁ BIO PŘÍRODNÍ KOSMETIKA ZA RAKOUSKÝCH ALP


WELLMAX MANDLOVÝ SPRCHOVÝ KRÉM 

Mandlový sprchový krém zaručí jemnou péči o vaši pokožku. Obsažené rostlinné tenzidy vytváří bohatou pěnu, která šetrně odstraňuje nečistoty a zanechává pokožku vláčnou a hydratovanou. Vyživující BIO mandlový a BIO slunečnicový olej chrání před vysoušením. Sprchový gel je díky svému čistě přírodnímu složení vhodný i pro velmi citlivou pokožku. Dopřejte si luxusní péči o pokožku ihned po ránu, nejprve vás okouzlí vůně sladkých mandlí a poté dlouhotrvající efekt hebké a vyživené pokožky!

Jemná péče o pokožku

Mandlový sprchový krém je obzvlášť vhodný pro každodenní péči i o velmi citlivou pokožku. Spojení BIO olejů s rostlinnými povrchově aktivními látkami účinně čistí bez nežádoucího vysušování. Ve složení nenajdete žádné syntetické tenzidy, které by mohly dráždit a způsobit tak nepříjemný pocit suché a napnuté pokožky.


  • Jemný sprchový krém, vegan friendly.
  • Vytváří přirozenou ochrannou bariéru pokožky.
  • Ideální pro suchou, citlivou pokožku.
  • Povrchově aktivní látky na rostlinné bázi jemně čistí.
  • Pokožka je jemná, hydratovaná a vyživená.
  • Lehká mandlová vůně.

 


Složení pouze z přírodních ingrediencí:

Síla přírodních ingrediencí

BIO oleje pečují o výživu a vláčnost pokožky. Přírodní receptura napomáhá chránit a posilovat přirozený kožní film. Složení sprchového krému je navíc obohaceno o extrakty z mořských řas, které kůži dodávají pružnost, pevnost a podporují její zdravý vzhled.

  • BIO slunečnicový olej

Obsahuje velké množství bioaktivních látek, vitamínů a minerálů, které pronikají do nejhlubších vrstev pokožky. Složením se podobá lipidům v naší kožní tkáni, proto se snadno vstřebává. Blahodárně působí na problematickou a citlivou pokožku, posiluje ji a ochraňuje před poškozením vnějšími vlivy, ztrátou pevnosti a pružnosti. Má zklidňující, zjemňující, vyhlazující účinky. Dokonce působí na celkové osvěžení těla.

  • BIO mandlový olej

Regeneruje a posiluje pokožku. Je ideální na suchou pleť, kterou chrání před dehydratací. Je vhodný pro všechny typy pleti, citlivou až přecitlivělou.

  • Puchratka kadeřavá

Vodní řasa bohatá na karagenan a vitamíny skupiny B a vitamin C. Hydratuje pokožku. Obsažené dipeptidy podporují růst a metabolismus buněk a chrání pokožku před nepříznivými vlivy.


Složení: Voda, kokosové glukosidy, glycerol, hybridní olej ze slunečnice roční*, kokosulfát sodný, cetyl alkohol, olej z mandloně obecné*, kyselina citrónová, stearoyl sodný, sodium stearoyl lactylate, glyceryl oleát, xantanová guma, parfém**, benzoát sodný, prášek z vodní řasy puchratky kadeřavé, sorbát draselný, tokoferol, olej ze slunečnice roční, linalool**, limonen**, geraniol**.

* Certifikovaná BIO složka, **přírodní aroma.

Velikost balení: 250 ml

Upozornění: Ukládejte mimo dosah dětí! Dbejte na to ať se výrobek nedostane do očí.


BRAINMAX 

Doplňky stravy, které v sobě spojují sílu přírody a poznatků moderní vědy. Zakladatelem společnosti VOTAMAX, která je vyrábí, je Jiří Votava. Zhmotnil svůj sen, že bude vyrábět doplňky stravy, které budou zvyšovat výkonnost stimulací mozkových neurotransmiterů. Jejich složení je navrženo podle nejnovějších poznatků z oblasti zvyšování mentálního i fyzického výkonu a optimalizace zdraví ve spolupráci s Mgr. Adamem Česlíkem. Všechny produkty jsou vyráběny v České republice z prvotřídních surovin s vysokou biodostupností. Velký důraz je kladen na minimalizaci balastních složek a umělých sladidel. Produkty BrainMax a Performance jsou vyvíjeny za účelem vašeho každodenního překonávání vlastních limitů.