WELLMAX PÁNSKÝ SPRCHOVÝ GEL***

WELLMAX PÁNSKÝ SPRCHOVÝ GEL 

Sprchový gel 3v1 je speciálně vyvinut pro péči o mužskou pokožku celého těla. Tento multifunkční sprchový gel čistí a osvěžuje tělo, obličej a vlasy.

Obsah: 250 ml

Výrobce: VOTAMAX

249,00 Kč

CERTIFIKOVANÁ BIO PŘÍRODNÍ KOSMETIKA ZA RAKOUSKÝCH ALP


WELLMAX PÁNSKÝ SPRCHOVÝ GEL 

Sprchový gel 3v1 je speciálně vyvinut pro péči o mužskou pokožku celého těla. Tento multifunkční sprchový gel čistí a osvěžuje tělo, obličej a vlasy. Veganské složení s organickým extraktem z citronové verbeny je ideální pro každodenní hygienu. WELLMAX PÁNSKÝ SPRCHOVÝ GEL  3v1 je vyrobený pouze z přírodních a BIO ingrediencí. Díky obsahu řady účinných látek (extrakt z levandule, kopřivy, měsíčku ..) dodá vaší pokožce tu nejlepší péči! Dokonalá citrusovo-kořenitá vůně má osvěžující účinek nejen pro tělo, ale také povzbuzuje všechny smysly.

3v1

WELLMAX PÁNSKÝ SPRCHOVÝ GEL spojuje tři produkty v jeden! Nejen, že vám ušetří místo, ale také váš čas. Je vytvořen speciálně s ohledem na mužskou pokožku a rozhodně jej oceníte jak doma, tak například na cestách. Pokud máte aktivní životní styl, regenerační a povzbuzující schopnost obsažených účinných látek Vám dodá potřebnou energii na celý den. Jemný gel vytváří bohatou pěnu a důkladně odstraní veškeré nečistoty a zároveň perfektně osvěžuje tělo i mysl.

Vzpruha pro tělo I mysl

Přírodní extrakty stimulují přirozenou regenerační schopnost pokožky, zároveň ji posilují a chrání proti podráždění. Díky obsahu přírodních extraktů gel dodává pokožce množství vitamínů, antioxidantů, čímž ji vyživuje a hydratuje. Příjemně dřevitá citrusová vůně osvěží vaše tělo, ale i mysl a dodá potřebnou energii pro každodenní překonávání životních výzev. Uvolňující a zároveň povzbuzující účinky na další aktivitu rozhodně oceníte v každodenní rutině. Wellmax 3v1 není pouze obyčejný sprchový gel!

  • Vzpruží mysl před důležitou schůzkou
  • Nabije vás energií potřebnou pro zvládnutí každodenního shonu
  • Zklidní a revitalizuje mysl po náročném dni

Složení pouze z přírodních ingrediencí:

  • Extrakt z plodů jabloně nízké

Je velmi šetrný k citlivé pokožce. Hydratuje, dodává vlasům přirozený lesk a jemnost. Pomáhá obnovovat poškozenou vlasovou strukturu a omezovat lámání a třepení vlasů.

  • Extrakt z verbeny citronové

Vyživuje a stimuluje vlasové kořínky. Má pozitivní vliv v boji proti vypadávání vlasů.

  • Extrakt z levandule

Napomáhá optimalizovat hormonální vypadávání vlasů.

  • Extrakt z kopřivy dvoudomé a lopuchu většího

Působí jako antioxidant. Vyživuje vlasové kořínky a podporuje růst vlasů.

  • Extrakt z měsíčku

Je skvělý zdroj vitamínů a živin, které jsou nezbytné pro zdravé a krásné vlasy. Efektivně posiluje a zaceluje vlasovou strukturu. Chrání vlasy před škodlivými vlivy prostředí a stimuluje jejich růst.


Složení: Voda, Jablečná šťáva*, Sodium Coco-Sulfate, Lauryl Glucoside, Coco-Glucoside, Lippia Citriodora Leaf Water*, Betain, Glyceryl Oleate, Kyselina citronová, Chlorid draselný, Levandulový olej*, Glycerin, Benzoát sodný, Parfém**, Potassium Sorbate, Glycerin***, Extrakt z květu Třezalky tečkované, Extrakt z kořene Kopřivy dvoudomé*, Extrakt z květu Měsíčku lékařského*, Extrakt z Lopuchu většího*, Extrakt z květu Lípy malolisté*, Extrakt z Růže šípkové*, Extrakt z Bezu černého*, Tokoferol, Hydrogenated Vegetable Glycerides Citrate, Linalool**, Limonene**.

* Certifikovaná BIO složka, **přírodní aroma.

Velikost balení: 250 ml

Upozornění: Ukládejte mimo dosah dětí! Dbejte na to ať se výrobek nedostane do očí.


BRAINMAX 

Doplňky stravy, které v sobě spojují sílu přírody a poznatků moderní vědy. Zakladatelem společnosti VOTAMAX, která je vyrábí, je Jiří Votava. Zhmotnil svůj sen, že bude vyrábět doplňky stravy, které budou zvyšovat výkonnost stimulací mozkových neurotransmiterů. Jejich složení je navrženo podle nejnovějších poznatků z oblasti zvyšování mentálního i fyzického výkonu a optimalizace zdraví ve spolupráci s Mgr. Adamem Česlíkem. Všechny produkty jsou vyráběny v České republice z prvotřídních surovin s vysokou biodostupností. Velký důraz je kladen na minimalizaci balastních složek a umělých sladidel. Produkty BrainMax a Performance jsou vyvíjeny za účelem vašeho každodenního překonávání vlastních limitů.