WELLMAX OBJEMOVÝ ŠAMPON***

Vyprodáno

WELLMAX OBJEMOVÝ ŠAMPON 

Přírodní objemový šampon dodá vaším vlasům dlouhotrvající objem a zářivou sílu. Díky extraktu z pomeranče má dokonalou ovocnou vůni. Šampon je čistě přírodní a neobsahuje žádné syntetické vonné látky, parabeny a silikony, proto je ideální i pro osoby s citlivou pokožkou hlavy. 

Obsah: 250 ml

Výrobce: VOTAMAX

249,00 Kč

CERTIFIKOVANÁ BIO PŘÍRODNÍ KOSMETIKA ZA RAKOUSKÝCH ALP


WELLMAX OBJEMOVÝ ŠAMPON 

Přírodní objemový šampon WELLMAX se postará o šetrné čištění a dodá vašim vlasům zářivou sílu. Skvěle hydratuje a posiluje vlasové vlákno. Veganské složení obohacené o cenný pšeničný protein a extrakt z pomeranče poskytuje dlouhotrvající objem a zanechává dokonalou ovocnou vůni. Dopřejte svým vlasům hydrataci, lesk a vitalitu bez zatížení. Šampon je čistě přírodní a neobsahuje žádné syntetické vonné látky, parabeny a silikony, proto je ideální i pro osoby s citlivou pokožkou hlavy. 

Dokonalá péče během mytí

Dopřejte svým vlasům speciální péči již při mytí! WELLMAX OBJEMOVÝ ŠAMPON  díky přírodním tenzidům jemně, ale efektivně odstraňuje nečistoty bez podráždění. Působí blahodárně na vlasy oslabené a velmi jemné. Kvalitní přírodní složení dodá vlasovému vláknu veškeré potřebné živiny (minerály, vitamíny, antioxidanty). Vlasové vlákno je díky tomu zacelené, hydratované a působí zdravým vzhledem. Posílená vlasová struktura vytváří perfektní objem a oslnivý lesk.

Tip pro dokonalé umytí

Pokud chcete podpořit vstřebávání účinných látek, aplikujte šampon 2x ihned po sobě.

1. První umytí uvolní nečistoty, jako je maz, stylingové prostředky a nečistoty z prostředí, z vlasové struktury a odstraní je.

2. Druhé umytí zaručí absorbci účinných látek do vlasového vlákna. Vstřebávají se veškeré proteiny, vitamíny a minerály. Díky těmto látkám se vlasová struktura posílí, vyživí a zanechá si krásný vzdušný objem po delší dobu.


Složení pouze z přírodních ingrediencí:

  • PŠENIČNÝ PROTEIN

Je skvělý zdroj vitamínů a živin, které jsou nezbytné pro zdravé a krásné vlasy. Efektivně posiluje a zaceluje vlasovou strukturu. Chrání vlasy před škodlivými vlivy prostředí a stimuluje jejich růst.

  • EXTRAKT ZE SLADKÉHO POMERANČE

Poskytuje dlouhotrvající ovocnou vůni. Obsahuje velmi cenné látky: flavonoidy, vitaminy A, B, C, pektin a kyselinu citronovou. Napomáhá k posílení vlasového vlákna a svou vůní má pozitivní vliv na harmonizaci a podporu duševní pohody.

  • PŘÍRODNÍ POVRCHOVĚ AKTIVNÍ LÁTKY

Vytváří jemnou bohatou pěnu a účinně smyjí nečistoty. Lauryl glukosid je velmi šetrný k pokožce hlavy, nedráždí, a navíc je plně biologicky odbouratelný a šetrný k životnímu prostředí.

  • Vitamín E

Podporuje vitalitu a zdraví vlasů. Má hydratační funkci, revitalizuje a vyživuje vlasové vlákno.


Složení: Voda, kokosulfát sodný, kokosové glukosidy, lauryl glucoside, Betain, glyceryl oleát, kyselina citrónová, parfém**, chlorid sodný, šťáva z pomeranče*, benzoát sodný, inulin, sorbát draselný, guar hydroxypropyltrimonium chloride, hydrolyzovaný pšeničný protein, tokoferol, hydrogenové rostlinné glyceridy, limonene**, citral**.

* Certifikovaná BIO složka, **přírodní aroma.

Velikost balení: 250 ml

Upozornění: Ukládejte mimo dosah dětí! Dbejte na to ať se výrobek nedostane do očí.


BRAINMAX 

Doplňky stravy, které v sobě spojují sílu přírody a poznatků moderní vědy. Zakladatelem společnosti VOTAMAX, která je vyrábí, je Jiří Votava. Zhmotnil svůj sen, že bude vyrábět doplňky stravy, které budou zvyšovat výkonnost stimulací mozkových neurotransmiterů. Jejich složení je navrženo podle nejnovějších poznatků z oblasti zvyšování mentálního i fyzického výkonu a optimalizace zdraví ve spolupráci s Mgr. Adamem Česlíkem. Všechny produkty jsou vyráběny v České republice z prvotřídních surovin s vysokou biodostupností. Velký důraz je kladen na minimalizaci balastních složek a umělých sladidel. Produkty BrainMax a Performance jsou vyvíjeny za účelem vašeho každodenního překonávání vlastních limitů.