Turistický batoh BOLZANO ECO SPOKEY***

Turistický batoh BOLZANO ECO 

Parametry

Objem: 25 l

Rozměry: 17x48x31 cm

Nosnost: 15 kg

Materiál: RECYCLE 600D + PU COATED 210 LINING (cca 35 plastových lahví)

Výrobce: SPOKEY

590,00 Kč

TURISTICKÝ A SPORTOVNÍ BATOH ECO BOLZANO
- má objem 25 l, díky čemuž je ideální pro turistiku nebo jiné sportovní aktivity
-
je vyroben z ekologických materiálů. Na výrobu 1 batohu bylo použito v průměru 35 plastových láhví.
Batoh Spokey BOLZANO ECO se skvělé hodí pro městské výlety, dlouhé procházky a během různých sportovních aktivit. I když jste mimo domov, díky batohu BOLZANO, můžete mít své nejdůležitější věci vždy s sebou.

Kvalita a technologie
Batoh BOLZANO ECO je velmi praktický! Jeho objem a rozměry vám umožní zabalit si nejnutnější věci, které budete potřebovat během výletu, a zároveň nepředstavuje velkou zátěž během nošení. Batoh BOLZANO ECO byl vyroben z nejkvalitnějších materiálů s využitím recyklovatelných láhvi, což zajišťuje jeho všestrannost a odolnost vůči mechanickému poškození a nepříznivým povětrnostním podmínkám. Je odolný a lehký zároveň. Batoh má mnoho kapes a přihrádek, které vám usnadní vnitřní uspořádání a organizaci vašich věcí. Batoh má vysoce kvalitní zipy, které jsou odolné proti mechanickému poškození.

Objem a komfort
Funkčnost batohu BOLZANO ECO začíná u objemu 25 litrů, který vám umožní zabalit si veškeré potřebné věci na turistiku nebo víkendový pobyt. Je určen pro každodenní použití - pro dlouhé procházky, pro cesty na bazén nebo na cvičení. Použitý nosný systém vám umožňuje rovnoměrné rozložení zátěže a díky regulaci si můžete batoh přizpůsobit přesně podle vašich potřeb. Unikátní design a promyšlený střih mu dávají jedinečný vzhled.

Vyroben z recyklovaného plastu!
Po celém světe se produkuje velké množství plastů, které znečišťují naše životní prostředí. Odhaduje se, že do roku 2050, v přepočtu na hmotnost, bude v oceánech více plastů než ryb. Plast je materiál, který se v přírodě rozkládá více než 500 let. Jedná se o globální problém, který společnými silami můžeme ovlivnit. Prvním krokem k záchraně naší planety musí být změna našeho přístupu, našich návyků....a recyklace! Spokey se připojuje k misi ochrany životního prostředí, a proto k výrobě naší linie EKO využíváme recyklovatelný plast. Na výrobu 1 batohu BOLZANO ECO bylo použito v průměru 35 plastových láhví.