SUN MILK SENSITIVE SPF50 100ml

Na objednávku

SUN MILK SENSITIVE SPF50 

Voděodolný opalovací krém pro děti. Vysoký ochranný faktor 50. Ochrana proti UVA/UVB. Bez ropných, parafínových a silikonových derivátů.

OBJEM: 100 ml

VÝROBCE: EKOLIFE NATURA

599,00 Kč

SUN MILK SENSITIVE SPF30

  • Voděodolný opalovací krém 
  • Vysoký ochranný faktor 30
  • Ochrana proti UVA/UVB
  • Bez ropných, parafínových a silikonových derivátů 

EKOLIFE SUN MILK SENSITIVE SPF30

Bez ropných, parafínových a silikonových derivátů. 100 % ingrediencí je přírodního původu. 99 % rostlinných ingrediencí pochází z organického zemědělství*. 

Balení: 100 ml 

Použití: Nanášejte v dostatečné vrstvě a opakovaně před opalováním, zejména po trávení času ve vodě. Použití v malém množství sníží ochranný účinek. Vyvarujte se intenzivnímu polednímu slunci, zejména děti nevystavujte slunci v době nejvyššího slunečního svitu. Pro kojence a malé děti používejte ochranné oděvy a opalovací přípravky s vysokým faktorem (minimální SPF 25+), nikdy je nevystavujte přímému slunečnímu záření. Nadměrné vystavení slunci představuje vážné zdravotní riziko. Skladujte mimo dosah dětí. 

Složení: voda, dikaprylylkarbonát, glycinový sójový olej*, oxid titaniči-tý, oxid zinečnatý, triglyceridy kyseliny kaprylové, ovocná voda z granátového jablka*, polyglyceryl-2 dipolyhydroxystearát, oxid hlinitý, kyselina stearová, polyglyceryl-3 diisostearát, glycerin, glyceryl citrát/laktát/linoleát/oleát, síran hořečnatý, olej ze semen maliníku obecného*, parfém (směs přírodních esenciálních olejů), řepkový olej, tokoferol. *bio kvalita Krém na opalování s vysokým faktorem SPF 30. Vyvážená 1:3 UVA/ UVB ochrana. Voděodolné.


EKOLIFE NATURA je velmi dynamická a úspěšná společnost ze Slovinska, specializující se na prémiové lipozomální vitamíny, lipozomální chelatované minerály a další špičkové doplňky stravy. Lipozomální produkty jsou vyráběny v souladu s normami kvality HACCP, ISO 17021 a to v rámci farmaceutického režimu "clean room" (vědecký výzkum a následná produkce). Společnost EKOLIFE NATURA založily v roce 2007 výživové specialistky, sestry Tjaša a Tajča Pavček. Obrovskou motivací je jim zájem o zdravý životní styl, vzdělávání se a sdílení informací. Lipozomální vitamíny od společnosti EKOLIFE NATURA jsou naprostou špičkou z hlediska vstřebatelnosti a využitelnosti tělem. Unikátní technologie lipozomů umožňuje transportovat účinné látky přímo k buňkám, takže vitamíny dosahují v těle maximálního možného účinku.