"SOS" BRAINMAX PURE SPIRULINA BIO, 1000 tablet***

PURE SPIRULINA BIO TABLETS

Exp. 29. 2. 2024

SPIRULINA je jednobuněčná modrozelená řasa.  Obsahuje vitamíny A, K, B12 a železo, které je nezbytné pro normální přenos kyslíku v těle a zlepšuje okysličení organismu. Obsahuje vysoký podíl chlorofylu a je pro tělo lehce stravitelná. Tablety se šetrně lisují a neobsahují žádná pojiva. 

Obsah: 1000 tablet

Výrobce: VOTAMAX

299,00 Kč 399,00 Kč

PURE SPIRULINA BIO TABLETS

SPIRULINA je jednobuněčná modrozelená řasa, kterou řadíme mezi tzv. zelené potraviny. Je pěstována ve sladkovodních sádkách a poté je při nízkých teplotách sušená a mletá, aby byly zachovány všechny důležité živiny. SPIRULINA má schopnost na sebe vázat těžké kovy, proto je důležité, aby nerostla v chemicky znečištěném prostředí. Naše BrainMax PURE SPIRULINA je v certifikované BIO kvalitě a je tak zajištěno, že neobsahuje žádné škodlivé látky. Je nabitá bílkovinami a aminokyselinami, obsahuje vysoký podíl chlorofylu a je pro tělo lehce stravitelná. Tablety se šetrně lisují a neobsahují žádná pojiva. 

Spirulina potřebuje ke svému růstu dostatek slunečního světla a mírné teploty. Jako jedna z nejstarších forem života na Zemi pomohla spirulina před miliardami let při výrobě kyslíku. Tato řasa se pěstuje po celém světě a říká se, že byla základní potravinou Aztéků. Obsahuje vitamíny A, K, B12 a železo, které je nezbytné pro normální přenos kyslíku v těle a zlepšuje okysličení organismu.

Popularita SPIRULINY stále roste, protože je známo spoustu pozitivních vlastností pro organismus. Obsahuje chlorofyl, což je rostlinný pigment rozpustný v tucích, který dává rostlinám jejich typicky zelenou barvu a kromě bílkovin je bohatý na vitamín C, B a antioxidanty. Chlorofyl pomáhá tělu snižovat oxidační stres, který poškozuje zdravé buňky. Mimo to její namodralou barvu řase dávají fykobiliny, což jsou bioaktivní látky, které podobně jako chlorofyl mají celou řadu pozitivních účinků na organismus. SPIRULINA pomáhá při alergiích, zvyšuje vytrvalost a produkci energie, podporuje detoxikační procesy, imunitní systém, má příznivý vliv na kardiovaskulární systém, chrání stěnu cév a pomáhá při chudokrevnosti. 

Přednosti  BrainMax PURE SPIRULINY:

  • 100% BIO a RAW kvalita bez aditiv.
  • Vysoký obsah antioxidantů.

  • Vitamínová bomba: Obsahuje také vitamín C, E, B, chlorofyl a důležité minerály fosfor, vápník, draslík. Zdraví prospěšné antioxidanty.
  • Bohatý zdroj železa zajišťující přenos kyslíku.
  • Super potravina s nízkým glykemickým indexem.
  • Baleno v uzavíratelném papírovém obalu.

Dávkování

  • 2 tablety 3x denně

Složení: 100% Spirulina v BIO kvalitě.

Původ: Čína

Skladování: V suchu, v uzavřeném obalu.

Výživové údaje na 100g:
Energetická hodnota 1401 kJ / 332 kcal
Tuky 2,2 g
- z toho nasycené mastné kyseliny 0 g
Sacharidy 64,6 g
- z toho cukry 57,6
Vláknina 15,1 g
Bílkoviny 6,1 g
Sůl 0,09 g 


BRAINMAX 

Doplňky stravy, které v sobě spojují sílu přírody a poznatků moderní vědy. Zakladatelem společnosti VOTAMAX, která je vyrábí, je Jiří Votava. Zhmotnil svůj sen, že bude vyrábět doplňky stravy, které budou zvyšovat výkonnost stimulací mozkových neurotransmiterů. Jejich složení je navrženo podle nejnovějších poznatků z oblasti zvyšování mentálního i fyzického výkonu a optimalizace zdraví ve spolupráci s Mgr. Adamem Česlíkem. Všechny produkty jsou vyráběny v České republice z prvotřídních surovin s vysokou biodostupností. Velký důraz je kladen na minimalizaci balastních složek a umělých sladidel. Produkty BrainMax a Performance jsou vyvíjeny za účelem vašeho každodenního překonávání vlastních limitů.