LUXUSNÍ MÝDLO S&E AMBER MUSK***

"SOIL and EARTH "

LUXUSNÍ AYURVÉDSKÉ MÝDLO 

AMBER MUSK - JANTAROVÝ MOŠUS

Přírodní mýdlo, vyráběné za studena dle tradičních receptur. Prvotřídní kvalita bylin, rostlinných a esenciálních olejů. 

Čistota, harmonie, výživa.

Hmotnost: 125 g

Výrobce: SOIL and EARTH

120,00 Kč

LUXUSNÍ AYURVÉDSKÉ MÝDLO - AMBER MUSK - JANTAROVÝ MOŠUS

Toto mýdlo má dřevitou vůni a svíravé vlastnosti, díky nimž je pro vás dokonalým prostředkem ke zmírnění stresu. Pomáhá zmírňovat každodenní stres a osvěžuje pokožku. 

Dotek mandlového oleje, bohatého na vitamín E a D, zvlhčuje, vyživuje a celkově zlepšuje pleť. Přírodní zvlhčovač pokožky, kokosový olej, díky svým antioxidačním vlastnostem pomáhá oddálit známky stárnutí pokožky.

Složení: Kokosový olej, Mandlový olej, Pšeničný olej (klíčky), Glycerín, Cukr, Esenciální olej Amber Musk, Stearát a Laurát sodný, Čištěná voda, Hydroxid sodný

Pro všechny typy pleti. Pro muže i ženy.


Veganský produkt. Vyrobeno z čistých éterických olejů. Bez parabenů, ftalátů, silikonů, umělých barviv a parfemace. Bez testů na zvířatech (Cruelty free)."SOIL and EARTH" je indická společnost, jež propojuje tradiční ayurvédu a sílu čisté přírody. Oživuje víru našich předků v mystické a léčivé vlastnosti přírody. K výrobě používá ty nejkvalitnější ingredience. Mýdla ručně vyrobená podle unikátních receptur, přinášejí čistotu, harmonii, vyrovnanost, výživu, pohodlí, klid a omlazení. Propojují harmonii těla a duše i celé přírody. Moudrost a respekt v každodenním rituálu.