S&E AYURVÉDSKÝ OLEJ SANDALWOOD & SAFFRON***

 "SOIL and EARTH "

LUXUSNÍ AYURVÉDSKÝ OLEJ 

SANDALWOOD & SAFFRON - SANTALOVÉ DŘEVO & ŠAFRÁN

Přírodní oleje prvotřídní kvality s čistými esenciálními oleji.

Čistota, harmonie, výživa.

Objem: 200 ml

Výrobce: SOIL and EARTH

360,00 Kč

LUXUSNÍ AYURVÉDSKÝ OLEJ - SANDALWOOD & SAFFRON - SANTALOVÉ DŘEVO & ŠAFRÁN

100% ayurvédské přírodní oleje, vyrobené tradiční starou metodou, s přísadou ayurvédských bylin

Povzbuzující a zároveň zklidňující směs éterických olejů ze santalového dřeva a šafránu s čistým sezamovým olejem, olivovým olejem a mandlovým olejem. Má zvlhčující a regenerační vlastnosti. Společně s terapeutickou kombinací Ashwagandha a Balá vyživuje a zpevňuje pokožku. Dokonalý recept pro vyčerpanou pleť. Neuvěřitelná podpora, výživná rehydratace s laskavým pocitem pohody a harmonie.

Unikátní a vynikající vůně esenciálního oleje ze santalového dřeva uklidňuje a uklidňuje aktivní mysl, díky čemuž je olej vynikající volbou pro každého, kdo vede hektický každodenní život a trpí obvyklými problémy způsobujícími stres, které jej mohou způsobit.

Sandalwood (Santálový) esenciální olej pomáhá rozptýlit rozrušení a agresi, díky čemuž je výjimečný pro vytvoření klidné, relaxační atmosféry. Při péči o pleť působí jako zklidňující, zvlhčující a změkčující na pokožku, díky čemuž je ideální pro suchou, podrážděnou nebo zralou pleť.

Esenciální olej ze santalového dřeva má jemnou, exotickou, sladkou, dřevitou vůni. Má vyvážený účinek na kůži, díky čemuž je prospěšný pro všechny typy pleti, zejména pro suchou, mastnou a citlivou pokožku. Uvádí se také, že má změkčující účinek na kůži a může být nápomocný při snižování zjizvení a strií.

K přednostem šafránového esenciálního oleje (Crocus Sativus) patří antioxidační vlastnosti, které pomáhají v boji proti akné a ostatním kožním neduhům. Nejenže olej dokáže akné odstranit, ale také brání novému vzniku akné a vyhlazuje případné jizvičky, které po akné zůstaly na pleti. K přednostem patří též zesvětlující vlastnosti pleti a sjednocení pleťového pigmentu - aktivně podporuje zdravější a zářící pleť.
Šafránový olej se taktéž využívá v boji proti padání vlasů - zázračné účinky tohoto oleje poznáte již po několika aplikacích. Antioxidační účinnost tohoto mocného lektvaru pomáhá podporovat růst vlasů, dodává jim zdravější vzhled a lesk.

Ashwagandha (Wihania Somnifera) patří mezi jednu z nejúčinnějších bylinek ayurvédských bylinek. Je vhodná v zátěžových situacích, protože podporuje psychickou odolnost. Dodává energii a přispívá k celkové vitalitě. Vitánie snodárná také podporuje kvalitní spánek. Pomáhá nastolit optimální činnost mozku, což se pak  pozitivně projevuje na paměti, soustředění či učení. Působí také proti oxidačnímu stresu a chrání buňky před poškozením.

Balá (Sida cordifolia) může sloužit jako stimulant, lék proti bolesti a tonikum. Zvyšuje produkci moči a sexuální vzrušení. Je také používána před a po chemoterapii k urychlení zotavení z léčby. V bylinných kombinacích se používá Sida cordifolia na redukci hmotnosti, erektilní dysfunkci (ED), problémy se sinusem, alergiemi, onemocněními krku, astmatem, chřipce a bronchitidě. Používá se také ke spalování tuku, zvyšování energie a podpoře silných kostí. Sida cordifolia se může aplikovat přímo na kůži při svalových křečích, kožních poruchách, nádorech, onemocnění kloubů, ranách, vředech, nebo hmyzím štípnutí.

Složení: Sezamový olej (SESAMUM INDICUM)**, Mandlový olej (PRUNUS AMYGDALUS)**, Olivový olej (OLIEA EUROPOEA) **, Ashwagandha (Withania Somnifer / Vitánie snodárná), Esenciální olej šafrán (Crocus Sativus)**, Esenciální olej Santál (Santalum Album)**, Balá (Sida Cordifolia)**

** 100% PŘÍRODNÍ OLEJ

Pro všechny typy pleti


Veganský produkt. Vyrobeno z čistých éterických olejů. Bez parabenů, ftalátů, silikonů, umělých barviv a parfemace. Bez testů na zvířatech (Cruelty free)."SOIL and EARTH" je indická společnost, jež propojuje tradiční ayurvédu a sílu čisté přírody. Oživuje víru našich předků v mystické a léčivé vlastnosti přírody. K výrobě používá ty nejkvalitnější ingredience. Mýdla ručně vyrobená podle unikátních receptur, přinášejí čistotu, harmonii, vyrovnanost, výživu, pohodlí, klid a omlazení. Propojují harmonii těla a duše i celé přírody. Moudrost a respekt v každodenním rituálu.