S&E AYURVÉDSKÝ OLEJ MANDARIN & VETIVER***

 "SOIL and EARTH "

LUXUSNÍ AYURVÉDSKÝ OLEJ 

MANDARIN & VETIVER - MANDARINKA & VETIVER

Přírodní oleje prvotřídní kvality s čistými esenciálními oleji.

Čistota, harmonie, výživa.

Objem: 200 ml

Výrobce: SOIL and EARTH

360,00 Kč
Skladem

LUXUSNÍ AYURVÉDSKÝ OLEJ - MANDARIN & VETIVER - MANDARINKA & VETIVER

100% ayurvédský přírodní oleje, vyrobený tradiční starou metodou, s přísadou ayurvédských bylin

Luxusní, lehký a hluboce absorbující tělový olej  s čistým sezamovým olejem, olivovým olejem a mandlovým olejem. Má zvlhčující a regenerační vlastnosti. Společně s terapeutickou kombinací Ashwagandha a Balá vyživuje a zpevňuje pokožku. Pomáhá tonizovat, detoxikovat, regenerovat přirozenou záři pokožky a přináší okamžitý pocitem uklidnění a relaxace

Vetiver má uvolňující a uklidňující vlastnosti, proto je vhodný při vyčerpání, nespavosti a stresu. Vetiver posiluje zažívání a slinivku, má zchlazující účinky, ulevuje při svalových bolestech a při revmatismu. Díky jeho působení na podkožní vazivo se používá do přípravků zvláčňujících pokožku (prevence strií).

Silice se získává destilací kořenů trávy Vetiveria zizanoides a je zcela bezpečná.

Mandarinkový olej stimuluje a reguluje vylučování a krevní oběh, povzbuzuje lymfatický systém, pomáhá při nevolnosti a celulitidě. Uklidňuje, uvolňuje křeče. Je vhodný k prevenci strií a k péči o citlivou a dětskou pleť. Také má antiseptické, sedativní a tonizující účinky.

Ashwagandha (Wihania Somnifera) patří mezi jednu z nejúčinnějších bylinek ayurvédských bylinek. Je vhodná v zátěžových situacích, protože podporuje psychickou odolnost. Dodává energii a přispívá k celkové vitalitě. Vitánie snodárná také podporuje kvalitní spánek. Pomáhá nastolit optimální činnost mozku, což se pak  pozitivně projevuje na paměti, soustředění či učení. Působí také proti oxidačnímu stresu a chrání buňky před poškozením.

Balá (Sida cordifolia) může sloužit jako stimulant, lék proti bolesti a tonikum. Zvyšuje produkci moči a sexuální vzrušení. Je také používána před a po chemoterapii k urychlení zotavení z léčby. V bylinných kombinacích se používá Sida cordifolia na redukci hmotnosti, erektilní dysfunkci (ED), problémy se sinusem, alergiemi, onemocněními krku, astmatem, chřipce a bronchitidě. Používá se také ke spalování tuku, zvyšování energie a podpoře silných kostí. Sida cordifolia se může aplikovat přímo na kůži při svalových křečích, kožních poruchách, nádorech, onemocnění kloubů, ranách, vředech, nebo hmyzím štípnutí.

Složení: Sezamový olej (SESAMUM INDICUM)**, Mandlový olej (PRUNUS AMYGDALUS)**, Olivový olej (OLIEA EUROPOEA) **, Ashwagandha (Withania Somnifer / Vitánie snodárná), Esenciální olej mandarinka**, Esenciální olej Vetiver**, Balá (Sida Cordifolia)**

** 100% PŘÍRODNÍ OLEJ

Pro všechny typy pleti


Veganský produkt. Vyrobeno z čistých éterických olejů. Bez parabenů, ftalátů, silikonů, umělých barviv a parfemace. Bez testů na zvířatech (Cruelty free)."SOIL and EARTH" je indická společnost, jež propojuje tradiční ayurvédu a sílu čisté přírody. Oživuje víru našich předků v mystické a léčivé vlastnosti přírody. K výrobě používá ty nejkvalitnější ingredience. Mýdla ručně vyrobená podle unikátních receptur, přinášejí čistotu, harmonii, vyrovnanost, výživu, pohodlí, klid a omlazení. Propojují harmonii těla a duše i celé přírody. Moudrost a respekt v každodenním rituálu.