NEERA® DETOX 3 DENNÍ

NEERA® DETOX 3 DENNÍ

Neera® je účinná a osvědčená detoxikační a revitalizační dieta, která stimuluje pročišťovací proces našeho těla a zároveň uspokojuje náš pocit hladu nahrazením pevné potravy čistým, přírodním a výživným nápojem. 

Obsah balení: 0,5 l přírodního sirupu + 10g BIO kayenského pepře

Výrobce: MADAL BAL


590,00 Kč

NEERA® DETOX 3 DENNÍ

NEERA®  je účinná a osvědčená detoxikační a revitalizační dieta, která stimuluje pročišťovací proces našeho těla a zároveň uspokojuje náš pocit hladu nahrazením pevné potravy čistým, přírodním a výživným nápojem. Během půstu mohou naše zažívací a vylučovací orgány odpočívat a zaměřit se na vnitřní pročišťování. Tělo tak získává příležitost zbavit se nahromaděných toxických látek a rozložit poškozené, odumřelé a nepotřebné buňky, jako jsou nadbytečné tukové zásoby. 

NEERA® DETOX kúra je několikadenní program, během kterého pijete pouze lahodný Nápoj NEERA®, čistou vodu a bylinné čaje. Je založený na ájurvédských principech, které určují délku a průběh kúry. 

Toto balení vystačí bohatě na:

 • třídenní detoxikační program,
 • 3 týdny programu Jednou týdně,
 • 10 dní programu Relax.

Zatímco o samotné vnitřní pročištění a omlazení se stará tělo samo. Nápoj NEERA® hraje při tomto procesu roli nenahraditelného pomocníka:

 • Dodává výživu nutnou pro setrvání organismu v pohotovostním režimu, přispívá k obnovení biochemické a minerální rovnováhy v tkáních a buňkách a urychluje jejich regeneraci.
 • Vstřebává se přímo do krevního oběhu a nezatěžuje tedy trávicí systém. Nápoj obsahuje velmi malé množství bílkovin, což přispívá procesu odstraňování odpadních látek.
 • Zajišťuje potřebné médium pro účinné odplavení nečistot z organismu. Kayenský pepř, urychlující metabolismus a oběh tělních tekutin, usnadní proces vyloučení škodlivin z těla.
 • Kyselost citrónové šťávy přispívá k pročišťovacímu procesu, působí jako přírodní "saponát" a má alkalizující efekt, který rozpouští nadbytečný tuk.
 • Životní síla přírodních zdravých lesů, obsažená v NEERA® přírodním stromovém sirupu, posiluje vlastní omlazovací síly těla.

Obsah balení:

 • 0,5l přírodního stromového sirupu NEERA®
 • 10g BIO kayenského pepře
 • leták s podrobným popisem kúry

Složení:

4 druhy palmových sirupů, kanadský javorový sirup C+NEERA® DETOX je kúra založená na áyurvédských principech. Přírodní stromový sirup NEERA®  je pečlivě vyvážená směs nejčistší mízy jihoasijské palmy arenga, kokosové palmy, palmy nipah a palmy kitul a nejkvalitnějšího kanadského javorového sirupu stupně C+. Javorový sirup dodává během kúry energii ve formě snadno stravitelných cukrů a palmové sirupy zajišťují bohatý přísun minerálů a stopových prvků. Vynecháním pevné stravy tělo dostane prostor zaměřit všechny své síly místo trávení na očistu a nápoj NEERA® mu poskytne podporu v podobě dobře vstřebatelné energie a dalších složek podporujících uvolnění toxinů. Hubnutí je součástí detoxikace - velká část nadváhy bývají nahromaděné toxiny a nestravitelné části potravy.