N. N. NATTOKINASE 90 kapslí***

NATURAL NUTRITION NATTOKINASE

100mg Nattokinázy (2000 FU) - fibrinolytický enzym s antikoagulační aktivitou v kapslích bez přídatných látek!  Bez obsahu vitamínu K2, GMO, plniv, stearanu hořečnatého a alergenů. Vhodná alternativa enzymu Serrapeptáza. Výživový doplněk vhodný i pro vegany a vegetariány. Pouze 1 kapsle denně.

Obsah: 90 kapslí (á 100 mg)

Výrobce: Natural Nutrition

249,00 Kč
Skladem

NATURAL NUTRITION NATTOKINASE

NATTOKINASE - NATTOKINÁZA je přírodní enzym s fibrinolytickou (antikoagulační) aktivitou nacházející se v lepkavé složce sýra natto (tradiční japonské jídlo), vyrobeném ze sójových fermentovaných bobů, za pomoci nepatogenních bakterie Bacillus subtilis var. natto. Z hlediska konzistence je velmi podobný smetanový sýru, ale zároveň je dost slizký.

Alternativní názvy: natokináza, NK, Bacillus subtilis, proteolytický enzym, profibrinolytický enzym, plazmin.

Nenajdete ho v jiných sójových potravinách, protože enzym NATTOKINÁZA  se vyrábí specifickým fermentačním procesem, který se používá pouze na výrobu sýra natto. Tento enzym je mimořádně odolný vůči teplu a agresivním žaludečním kyselinám, za to velmi prospěšný při prevenci kardiovaskulárních potíží. Tvoří součást tradiční stravy v oblastech s vysokou mírou dlouhověkosti.

Pouze 1 kapsle denně obsahuje 100mg NATTOKINÁZA  s aktivitou 2000 FU!

Co znamená 2000 FU?

FU znamená samostatnou jednotku měření, která se týká fibrinolytických jednotek obsažených v příslušném produktu nebo enzymu.

Nattokináza vs. serrapeptáza

Alternativa k produktům: serapeptáza, SP, serrapeptáza, serrapeptase. Enzymy ze dvou odlišných zdrojů, ale se stejnou fibrinolytickou aktivitou.

Kapslové produkty značky Natural Nutrition jsou vyráběny systémem "clean label", což znamená, že jde o 100% čistý produkt ve veganské kapsli, přičemž neobsahuje žádné přidané chemikálie, příměsi či objemová činidla.

Doporučujeme se pečlivě vyhnout kombinaci Nattokinázy a léků na ředění krve, či vitaminu K2.

Složení: Inulin, vegetariánská kapsle (hydroxypropylmetylcelulóza), enzym nattokináza (výtažek z fermentovaných sójových bobů).

Upozornění: Přípravek není vhodný pro děti, osoby do 18 let, těhotné a kojící ženy. Osoby užívající léky, by měli doplněk konzumovat pouze pod lékařským dohledem. Doplněk stravy se nesmí používat jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah malých dětí. Stanovená doporučená denní dávka se nesmí přesáhnout.

Skladování: Skladujte v suchu, mimo přímého slunečního záření při teplotách 6-25°C. Nevystavujte mrazu a vlhkosti.

Dávkování: 1x denně 1 kapsli nalačno zapít dostatečným množstvím vody.

Doporučená denní dávka: 1 kapsle

Účinné látky v DDD (1 kapsle): nattokináza 100mg* (2000FU).

*Referenční výživová hodnota není definována.