NÁRAMEK RUDRAKSHA 8,5mm

NÁRAMEK RUDRAKSHA

Náramek z přírodních semínek. Průměr kuliček 8 - 8,5 mm, obvod cca 18,5 cm. Elastická gumička.

Foto je ilustrační. Každý náramek je originál. Dodaný kus se může nepatrně lišit odstínem barvy, velikostí kuliček a obvodem. 


60,00 Kč

NÁRAMEK RUDRAKSHA

RUDRAKSHA jsou sušené plody posvátného stromu Elaeocarpus granitrus rostoucího v jihozápadní Asii, podhůří Himaláje, Nepálu, Indonésii. Název pochází ze sanskrtu a pojí se s hinduistickou legendou, podle které Bůh Shiva dosedl po 1000 letech meditace pod strom a z pohnutí mu z očí vytryskly slzy, ze kterých vyrostly mohutné stromy. Plodem těchto stromů jsou semena RUDRAKSHA - Rudra (Shiva) a Aksha (Slzy) - "Boží slzy" nebo také "Oči pána Shivy". Tradiční nošení korálku RUDRAKSHA vyrovnává mysl, emoce, poskytuje ochranu, posiluje duševní rovnováhu a koncentraci.

OČISTA A NABÍJENÍ ŠPERKŮ Z RUDRAKSHY

Jednou za tři týdny je vhodné šperk očistit pod teplou vodou pomocí jemného kartáčku a nechat přirozeně oschnout. Není doporučen dlouhodobý kontakt s vodou, slanou ani chemicky ošetřenou. Případně lze ošetřit jemnou aplikací přírodního oleje. Ideální je energetické čištění pomocí vykuřovadel z bylin, dřev a pryskyřic - bílá šalvěj, cedrové a santalové dřevo, palo santo, kadidlo.

LÉČIVÉ NÁRAMKY