NÁRAMEK ONYX 8mm

NÁRAMEK ONYX

Náramek z minerálů. Průměr kuliček 8mm, obvod cca 18,5 cm. Elastická gumička.

Foto je ilustrační. Každý náramek je originál. Dodaný kus se může nepatrně lišit odstínem barvy, velikostí kuliček a obvodem. 


120,00 Kč

NÁRAMEK ONYX

ONYX je černou odrůdou chalcedonu. Je považován za kámen ochrany, který pomáhá zvládat strach a vyrovnat se s náročnými emocemi. Může Vás propojit s osobním průvodcem, podpořit vytrvalost a životní sílu, rozvinout sebekontrolu a sebedůvěru. ONYX je ideálním kamenem pro kritické situace.

Astrologická znamení: Kozoroh

Planeta: Venuše

OČISTA A NABÍJENÍ KAMENŮ A MINERÁLŮ

Tvrdé minerály je ideální omývat čistou vodou, případně ponechat v misce s vodou společně s křišťálem. Lze je dobíjet slunečním či měsíčním světlem, nejlépe při úplňku. Přímé světlo Slunce může některé kameny poškodit a vyblednou (ametyst, růženín, achát), proto zvolte vhodné řešení. Měkké minerály (např. angelit, howlit, azurit, malachit), které by se ve vodě začaly rozpouštět, je možné očistit v misce naplněné drobnými křišťály nebo na křišťálové drúze. Ideální je energetické čištění pomocí vykuřovadel z bylin, dřev a pryskyřic - bílá šalvěj, cedrové a santalové dřevo, palo santo, kadidlo.

LÉČIVÉ NÁRAMKY