NÁRAMEK MODRÝ KŘEMEN 8mm

NÁRAMEK MODRÝ KŘEMEN

Náramek z minerálů. Náramek z modrého křemene - imitace akvamarín. Průměr kuliček 8mm, obvod cca 18,5 cm. Elastická gumička.

Foto je ilustrační. Každý náramek je originál. Dodaný kus se může nepatrně lišit odstínem barvy, velikostí kuliček a obvodem. 


90,00 Kč

NÁRAMEK MODRÝ KŘEMEN

Náramek z modrého křemene - imitace akvamarín.

MODRÝ KŘEMEN je označován jako kámen míru, klidu a harmonie. Jeho jemnost snižuje stres a napětí, podporuje soustředění a meditaci. Symbolicky podporuje komunikaci a schopnost vyjadřování, intuici a zklidnění i spánek.

Astrologická znamení: Beran, Lev

Planeta: Merkur

Minerál je uměle přibarvený. Přibarvování minerálů je ve šperkařství běžný proces. Dělá se to pro docílení hezčí barvy, kde ve zcela přírodním stavu by minerál stál o několik řádů více.  

OČISTA A NABÍJENÍ KAMENŮ A MINERÁLŮ

Tvrdé minerály je ideální omývat čistou vodou, případně ponechat v misce s vodou společně s křišťálem. Lze je dobíjet slunečním či měsíčním světlem, nejlépe při úplňku. Přímé světlo Slunce může některé kameny poškodit a vyblednou (ametyst, růženín, achát), proto zvolte vhodné řešení. Měkké minerály (např. angelit, howlit, azurit, malachit), které by se ve vodě začaly rozpouštět, je možné očistit v misce naplněné drobnými křišťály nebo na křišťálové drúze. Ideální je energetické čištění pomocí vykuřovadel z bylin, dřev a pryskyřic - bílá šalvěj, cedrové a santalové dřevo, palo santo, kadidlo.

LÉČIVÉ NÁRAMKY