NÁRAMEK LAPIS LAZULI 8mm

NÁRAMEK LAPIS LAZULI

Náramek z minerálů. Průměr kuliček 8mm, obvod cca 18,5 cm. Elastická gumička.

Foto je ilustrační. Každý náramek je originál. Dodaný kus se může nepatrně lišit odstínem barvy, velikostí kuliček a obvodem. 


280,00 Kč

NÁRAMEK LAPIS LAZULI

LAPIS LAZULI, zvaný též lazulit, nese název původem z perštiny s významem "modrý kámen". Podle kvality a naleziště je protkán zlatavými skvrnkami. Od starověku byl používán jako ochranný a duchovní kámen. LAPIS LAZULI je kamenem lásky, rovnováhy, pravdy a moudrosti. Pro svou duchovní hloubku je používán při meditaci, přináší klid a vnitřní mír. Posiluje vnitřní vhled a důvěru ve vyšší vedení. Podporuje sebepoznání, sebevyjádření i naslouchání ostatním, což zlepšuje komunikaci, empatii a mezilidské vztahy. Pro život bez krutosti, utrpení, se soucitem a nadsmyslovou láskou. 

Astrologická znamení: Panna, Ryby, Střelec, Vodnář

Planeta: Venuše

OČISTA A NABÍJENÍ KAMENŮ A MINERÁLŮ

Tvrdé minerály je ideální omývat čistou vodou, případně ponechat v misce s vodou společně s křišťálem. Lze je dobíjet slunečním či měsíčním světlem, nejlépe při úplňku. Přímé světlo Slunce může některé kameny poškodit a vyblednou (ametyst, růženín, achát), proto zvolte vhodné řešení. Měkké minerály (např. angelit, howlit, azurit, malachit), které by se ve vodě začaly rozpouštět, je možné očistit v misce naplněné drobnými křišťály nebo na křišťálové drúze. Ideální je energetické čištění pomocí vykuřovadel z bylin, dřev a pryskyřic - bílá šalvěj, cedrové a santalové dřevo, palo santo, kadidlo.

LÉČIVÉ NÁRAMKY