NÁRAMEK KŘIŠŤÁL DUHOVÁ AURA 8mm

NÁRAMEK KŘIŠŤÁL DUHOVÁ AURA

Náramek z minerálů. Průměr kuliček 8mm, obvod cca 18,5 cm. Elastická gumička.

Foto je ilustrační. Každý náramek je originál. Dodaný kus se může nepatrně lišit odstínem barvy, velikostí kuliček a obvodem. 


320,00 Kč

NÁRAMEK KŘIŠŤÁL

KŘIŠŤÁL je univerzální, nejúčinnější a nejvyhledávanější kámen - "kámen kamenů." Je symbolem světla, jasnosti, čistoty. Dle antických legend pili bohové víno pouze z křišťálových číší a vždy byl vysoce ceněn. Od dávných dob je kamenem věštců, šamanů a léčitelů. Manifestuje životní rovnováhu, harmonii, optimismus, transformaci. Projasňuje mysl a s oblibou se používá při meditaci.

Astrologická znamení: Kozoroh, Lev, Vodnář

Planeta: Jupiter, Měsíc, Slunce, Venuše, Země

OČISTA A NABÍJENÍ KAMENŮ A MINERÁLŮ

Tvrdé minerály je ideální omývat čistou vodou, případně ponechat v misce s vodou společně s křišťálem. Lze je dobíjet slunečním či měsíčním světlem, nejlépe při úplňku. Přímé světlo Slunce může některé kameny poškodit a vyblednou (ametyst, růženín, achát), proto zvolte vhodné řešení. Měkké minerály (např. angelit, howlit, azurit, malachit), které by se ve vodě začaly rozpouštět, je možné očistit v misce naplněné drobnými křišťály nebo na křišťálové drúze. Ideální je energetické čištění pomocí vykuřovadel z bylin, dřev a pryskyřic - bílá šalvěj, cedrové a santalové dřevo, palo santo, kadidlo.

LÉČIVÉ NÁRAMKY