NÁRAMEK KARNEOL 8mm

NÁRAMEK KARNEOL

Náramek z minerálů. Průměr kuliček 8mm, obvod cca 18,5 cm. Elastická gumička.

Foto je ilustrační. Každý náramek je originál. Dodaný kus se může nepatrně lišit odstínem barvy, velikostí kuliček a obvodem. 


140,00 Kč

NÁRAMEK KARNEOL

KARNEOL svou barvou symbolizuje vitální energii, jež v nás probouzí odvahu, kreativitu, schopnost čelit výzvám, ale i své vlastní zlobě, vzteku a hněvu, což vede ke klidu a znovunalezení harmonie a klidu. KARNEOL pomáhá nastavit osobní hranice, zároveň prohlubuje soucit se sebou a empatii k ostatním. Ženy ocení, že zklidňuje psychiku při PMS. Můžete ho vyzkoušet při potížích se sexualitou či životní stagnací. Je to skvělý průvodce k uzemnění, sebedůvěře a tvořivosti.

Astrologická znamení: Beran, Rak, Lev, Panna, Kozoroh

Planeta: Slunce, Jupiter

OČISTA A NABÍJENÍ KAMENŮ A MINERÁLŮ

Tvrdé minerály je ideální omývat čistou vodou, případně ponechat v misce s vodou společně s křišťálem. Lze je dobíjet slunečním či měsíčním světlem, nejlépe při úplňku. Přímé světlo Slunce může některé kameny poškodit a vyblednou (ametyst, růženín, achát), proto zvolte vhodné řešení. Měkké minerály (např. angelit, howlit, azurit, malachit), které by se ve vodě začaly rozpouštět, je možné očistit v misce naplněné drobnými křišťály nebo na křišťálové drúze. Ideální je energetické čištění pomocí vykuřovadel z bylin, dřev a pryskyřic - bílá šalvěj, cedrové a santalové dřevo, palo santo, kadidlo.

LÉČIVÉ NÁRAMKY