NÁRAMEK HEMATIT MAGNETICKÝ 6mm

NÁRAMEK HEMATIT MAGNETICKÝ

Náramek z minerálů. Průměr kuliček 6mm, obvod cca 18,5 cm. Elastická gumička.

Foto je ilustrační. Každý náramek je originál. Dodaný kus se může nepatrně lišit odstínem barvy, velikostí kuliček a obvodem. 


70,00 Kč

NÁRAMEK HEMATIT

Náramek z hematitu.

HEMATIT je klencový minerál, dříve označovaný jako krevel a obsahuje až 70% železa. Poskytuje propojení s energií Matky Země, dodává životadárnou sílu a vitalitu, pomáhá překonat nejistotu a pocit beznaděje, podporuje odvahu, rozhodnost a vůli. Dodává pocit ochrany a bezpečí. Je podporou při překonávání stresu a pomáhá získat nadhled a životní oporu.

Astrologická znamení: Beran, Kozoroh, Štír

Planeta: Mars, Země

OČISTA A NABÍJENÍ KAMENŮ A MINERÁLŮ

Tvrdé minerály je ideální omývat čistou vodou, případně ponechat v misce s vodou společně s křišťálem. Lze je dobíjet slunečním či měsíčním světlem, nejlépe při úplňku. Přímé světlo Slunce může některé kameny poškodit a vyblednou (ametyst, růženín, achát), proto zvolte vhodné řešení. Měkké minerály (např. angelit, howlit, azurit, malachit), které by se ve vodě začaly rozpouštět, je možné očistit v misce naplněné drobnými křišťály nebo na křišťálové drúze. Ideální je energetické čištění pomocí vykuřovadel z bylin, dřev a pryskyřic - bílá šalvěj, cedrové a santalové dřevo, palo santo, kadidlo.

LÉČIVÉ NÁRAMKY