NÁRAMEK AMETYST 6mm

NÁRAMEK AMETYST

Náramek z minerálů. Průměr kuliček 6mm, obvod cca 18,5 cm. Elastická gumička.

Foto je ilustrační. Každý náramek je originál. Dodaný kus se může nepatrně lišit odstínem barvy, velikostí kuliček a obvodem. 


160,00 Kč

NÁRAMEK AMETYST

AMETYST je symbolem čistoty, meditace a transformace. Je považován za mimořádně mocný kámen s ochrannou silou. Zklidňuje mysl a emoce, zvyšuje intuici. Lidová tradice ho označuje kamenem pravé ryzí lásky a v prstenu arcibiskupů manifestuje duševní sílu a vnitřní mravní čistotu. 

Astrologická znamení: Beran, Kozoroh, Ryby, Střelec, Vodnář

Planeta: Uran

OČISTA A NABÍJENÍ KAMENŮ A MINERÁLŮ

Tvrdé minerály je ideální omývat čistou vodou, případně ponechat v misce s vodou společně s křišťálem. Lze je dobíjet slunečním či měsíčním světlem, nejlépe při úplňku. Přímé světlo Slunce může některé kameny poškodit a vyblednou (ametyst, růženín, achát), proto zvolte vhodné řešení. Měkké minerály (např. angelit, howlit, azurit, malachit), které by se ve vodě začaly rozpouštět, je možné očistit v misce naplněné drobnými křišťály nebo na křišťálové drúze. Ideální je energetické čištění pomocí vykuřovadel z bylin, dřev a pryskyřic - bílá šalvěj, cedrové a santalové dřevo, palo santo, kadidlo.

LÉČIVÉ NÁRAMKY