NÁRAMEK AMAZONIT 6mm

NÁRAMEK AMAZONIT

Náramek z minerálů. Průměr kuliček 6mm, obvod cca 18,5 cm. Elastická gumička.

Foto je ilustrační. Každý náramek je originál. Dodaný kus se může nepatrně lišit odstínem barvy, velikostí kuliček a obvodem. 


90,00 Kč

NÁRAMEK AMAZONIT

AMAZONIT rovněž zvaný jako "amazonský kámen" je se svými zeleno-modro-tyrkysovými odstíny mimořádně uklidňující. Pojí se s oblastí srdce a zátylku. Zklidňuje nervový systém, utišuje mysl, harmonizuje ženský a mužský princip. Pomáhá propojit fyzickou a duchovní rovinu. Dokáže pohlcovat elektromagnetické záření.  Je láskyplně označován jako "kámen NADĚJE".

Astrologická znamení: Blíženci, Panna, Vodnář

Planeta: Merkur

OČISTA A NABÍJENÍ KAMENŮ A MINERÁLŮ

Tvrdé minerály je ideální omývat čistou vodou, případně ponechat v misce s vodou společně s křišťálem. Lze je dobíjet slunečním či měsíčním světlem, nejlépe při úplňku. Přímé světlo Slunce může některé kameny poškodit a vyblednou (ametyst, růženín, achát), proto zvolte vhodné řešení. Měkké minerály (např. angelit, howlit, azurit, malachit), které by se ve vodě začaly rozpouštět, je možné očistit v misce naplněné drobnými křišťály nebo na křišťálové drúze. Ideální je energetické čištění pomocí vykuřovadel z bylin, dřev a pryskyřic - bílá šalvěj, cedrové a santalové dřevo, palo santo, kadidlo.

LÉČIVÉ NÁRAMKY