NÁRAMEK ACHÁT ŽLUTÝ MATNÝ 8mm

NÁRAMEK ACHÁT ŽLUTÝ MATNÝ

Náramek z minerálů. Průměr kuliček 8mm, obvod cca 18,5 cm. Elastická gumička.

Foto je ilustrační. Každý náramek je originál. Dodaný kus se může nepatrně lišit odstínem barvy, velikostí kuliček a obvodem. 


100,00 Kč

NÁRAMEK ACHÁT ORANŽOVÝ MATNÝ

ACHÁT  je úžasnou podporou stability, ochrany a síly. Má silné uzemňovací schopnosti, což prospívá tělu i psychice. Je silnou oporou, uvolňuje vnitřní napětí, harmonizuje, posiluje sebedůvěru. Vyrovnává pocit méněcennosti a pomáhá uvolnit zahořklost i vnitřní zlobu. Dodává odvahu k překonání hranic a otevření se novým perspektivám.

Astrologická znamení: Býk, Panna, Lev, Ryby, Štír

Planeta: Merkur

ACHÁT ORANŽOVÝ MATNÝ uzemňuje a propojuje s Matkou Zemí. Posiluje důvěru ve vlastní schopnosti, schopnost přijmout kritiku a čelit komplexům méněcennosti.

Minerál je uměle přibarvený. Přibarvování minerálů je ve šperkařství běžný proces. Dělá se to pro docílení hezčí barvy, kde ve zcela přírodním stavu by minerál stál o několik řádů více.  

OČISTA A NABÍJENÍ KAMENŮ A MINERÁLŮ

Tvrdé minerály je ideální omývat čistou vodou, případně ponechat v misce s vodou společně s křišťálem. Lze je dobíjet slunečním či měsíčním světlem, nejlépe při úplňku. Přímé světlo Slunce může některé kameny poškodit a vyblednou (ametyst, růženín, achát), proto zvolte vhodné řešení. Měkké minerály (např. angelit, howlit, azurit, malachit), které by se ve vodě začaly rozpouštět, je možné očistit v misce naplněné drobnými křišťály nebo na křišťálové drúze. Ideální je energetické čištění pomocí vykuřovadel z bylin, dřev a pryskyřic - bílá šalvěj, cedrové a santalové dřevo, palo santo, kadidlo.

LÉČIVÉ NÁRAMKY