NÁRAMEK ACHÁT INDICKÝ 6mm

NÁRAMEK ACHÁT INDICKÝ

Náramek z minerálů. Průměr kuliček 6mm, obvod cca 18,5 cm. Elastická gumička.

Foto je ilustrační. Každý náramek je originál. Dodaný kus se může nepatrně lišit odstínem barvy, velikostí kuliček a obvodem. 


100,00 Kč

NÁRAMEK ACHÁT INDICKÝ

ACHÁT  je úžasnou podporou stability, ochrany a síly. Má silné uzemňovací schopnosti, což prospívá tělu i psychice. Je silnou oporou, uvolňuje vnitřní napětí, harmonizuje, posiluje sebedůvěru. Vyrovnává pocit méněcennosti a pomáhá uvolnit zahořklost i vnitřní zlobu. Dodává odvahu k překonání hranic a otevření se novým perspektivám.

Astrologická znamení: Býk, Panna, Lev, Ryby, Štír

Planeta: Merkur

ACHÁT INDICKÝ uklidňuje a zmírňuje stres. Označuje se jako "kámen věčnosti" a pomáhá akceptovat proces stárnutí. Uzemňující kámen, přinášející rovnováhu a otevírající cestu ke skutečné spiritualitě.

OČISTA A NABÍJENÍ KAMENŮ A MINERÁLŮ

Tvrdé minerály je ideální omývat čistou vodou, případně ponechat v misce s vodou společně s křišťálem. Lze je dobíjet slunečním či měsíčním světlem, nejlépe při úplňku. Přímé světlo Slunce může některé kameny poškodit a vyblednou (ametyst, růženín, achát), proto zvolte vhodné řešení. Měkké minerály (např. angelit, howlit, azurit, malachit), které by se ve vodě začaly rozpouštět, je možné očistit v misce naplněné drobnými křišťály nebo na křišťálové drúze. Ideální je energetické čištění pomocí vykuřovadel z bylin, dřev a pryskyřic - bílá šalvěj, cedrové a santalové dřevo, palo santo, kadidlo.

LÉČIVÉ NÁRAMKY