NÁRAMEK ACHÁT FIALOVÝ MATNÝ 8mm

NÁRAMEK ACHÁT FIALOVÝ MATNÝ

Náramek z minerálů. Průměr kuliček 8mm, obvod cca 18,5 cm. Elastická gumička.

Foto je ilustrační. Každý náramek je originál. Dodaný kus se může nepatrně lišit odstínem barvy, velikostí kuliček a obvodem. 


135,00 Kč

NÁRAMEK ACHÁT FIALOVÝ MATNÝ

ACHÁT  je úžasnou podporou stability, ochrany a síly. Má silné uzemňovací schopnosti, což prospívá tělu i psychice. Je silnou oporou, uvolňuje vnitřní napětí, harmonizuje, posiluje sebedůvěru. Vyrovnává pocit méněcennosti a pomáhá uvolnit zahořklost i vnitřní zlobu. Dodává odvahu k překonání hranic a otevření se novým perspektivám.

Astrologická znamení: Býk, Panna, Lev, Ryby, Štír

Planeta: Merkur

ACHÁT FIALOVÝ podporuje citovou rovnováhu, stabilizuje, a tím zlepšuje soustředění a zvyšuje efektivitu.  Uvolňuje strach, podporuje stabilitu a jako talisman pomáhá v obtížných situacích.

Minerál je uměle přibarvený. Přibarvování minerálů je ve šperkařství běžný proces. Dělá se to pro docílení hezčí barvy, kde ve zcela přírodním stavu by minerál stál o několik řádů více.  

OČISTA A NABÍJENÍ KAMENŮ A MINERÁLŮ

Tvrdé minerály je ideální omývat čistou vodou, případně ponechat v misce s vodou a křišťálem. Lze je dobíjet slunečním či měsíčním světlem, nejlépe při úplňku. Přímé světlo Slunce může některé kameny poškodit a vyblednou (ametyst, růženín, achát), proto zvolte vhodné řešení. Měkké minerály (např. angelit, howlit, azurit, malachit), které by se ve vodě začaly rozpouštět, je možné očistit v misce naplněné drobnými křišťály nebo na křišťálové drúze. Ideální je energetické čištění pomocí vykuřovadel z bylin, dřev a pryskyřic - bílá šalvěj, cedrové a santalové dřevo, palo santo, kadidlo.

LÉČIVÉ NÁRAMKY