N. N. GABA 90 kapslí***

NATURAL NUTRITION GABA

Doplněk stravy. 450mg kyseliny gama-aminomáslové v 1 kapsli. Neproteinogenní aminokyselina. Duševní koncentrace a paměť. Uvolnění stresu a napětí. Svalový růst + syntéza HGH + spalování tuků. Vhodný i pro vegetariány. Bez obsahu přidaných aromat, barviv, konzervačních látek a GMO.

Obsah: 90 kapslí (á 450 mg)

Výrobce: Natural Nutrition

175,00 Kč

NATURAL NUTRITION GABA

Alternativní názvy: kyselina gama-aminomáslová, gamma-aminobutyric acid.

GABA (kyselina gama-aminomaslová, gamma-aminobutyric acid) je neproteinogenní aminokyselina, tedy taková, která se neužívá k tvorbě bílkovin, ale primárně k usnadnění účinné neurotransmise.

Jak GABA funguje?

GABA se přirozeně vyskytuje v lidských očích a mozku, kde funguje jako inhibiční neurotransmiter a přirozeně uklidňující činidlo mozku a nervů. Máme-li přebytek adrenalinu, naše tělo se bude přirozeně snažit uvolnit GABU a navodit pocit klidu.

Stres a napětí

Náš moderní styl života způsobuje, že mnozí z nás mají problémy se spánkem, což v dlouhodobém horizontu vede k tvz. domino efektu špatného zdravotního stavu.

Někteří tento problém ignorují, jiní se rozhodnou sáhnout po různých návykových látkách, než, aby se pokusili o přírodnější alternativu, jakou je například. GABA.

Spánek je z hlediska regenerace organismu nezbytný! Spánková deprivace vede ke zhoršování zdravotního stavu.

Dávkování: 1 kapsli denně zapijte dostatečným množstvím vody.  

Účinné látky v ODD (1 kapsle): kyselina gama-aminomáslová 450mg*. RVH=referenční výživová hodnota. *RVH není definována.

Složení : kyselina gama-aminomáslová, vegetariánská kapsle (hydroxypropylmetylcelulóza). 

Upozornění: Přípravek není vhodný pro děti, osoby do 18 let, těhotné a kojící ženy. Doplněk stravy se nesmí používat jako náhrada rozmanité stravy. Uchovávejte mimo dosah malých dětí. Ustanovená doporučená denní dávka nesmí být překročena. Skladování: Skladujte v suchu, mimo přímé sluneční záření při teplotách 6-25°C. Nevystavujte mrazu a vlhkosti.

Kapslové produkty značky Natural Nutrition jsou vyráběny systémem " clean label ", což znamená, že jde o 100% čistý produkt ve veganské kapsli, přičemž neobsahuje žádné přidané chemikálie, příměsi či objemová činidla .