N. N. ELEUTHERO EXTRACT 90 kapslí***

NATURAL NUTRITION ELEUTHERO EXTRACT

EXTRAKT ZE SIBIŘSKÉHO ŽENŠENU

Doplněk stravy. Adaptogenní vlastnosti s potenciálem chránit tělo před škodlivými účinky stresu, zvyšovat hladiny energie, metabolismu a fyzické odolnosti. 100% čistý produkt ve formě veganských kapslí.

Obsah: 90 kapslí (á 500 mg)

Výrobce: Natural Nutrition

199,00 Kč
Skladem

NATURAL NUTRITION ELEUTHERO EXTRACT - EXTRAKT ZE SIBIŘSKÉHO ŽENŠENU

ELEUTHERO, známé také jako sibiřský ženšen (Eleutherococcus senticosus), je robustní keř, který je známý pro své adaptogenní vlastnosti, přestože se od pravého ženšenu liší. ELEUTHERO  se považuje za adaptogen, který posiluje odolnost organismu vůči fyzickým, environmentálním a emocionálním stresorům.

Tento dřevnatý keř obsahuje různé chemické látky, které ovlivňují mozek, imunitní systém a specifické hormony.

Mnozí lidé se na ELEUTHERO  obracejí při různých zdravotních problémech včetně genitálního herpesu, cukrovky, sportovního výkonu, zlepšení paměti, boje proti běžnému nachlazení a dalších. ELEUTHERO nabízí podobné výhody jako ženšen. Může se konzumovat v různých formách, jako jsou tinktury, čaje, sypké byliny či kapsle.

Bylinkáři a přírodovědci považují ELEUTHERO  za adaptogen, který chrání tělo před škodlivými účinky stresu. Lidé se často obracejí na tuto bylinu pro její pozoruhodné fyzické účinky. Sportovci mohou ELEUTHERO používat ke zvýšení své výkonnosti, zatímco jiní se na něj spoléhají, aby zvládli fyzicky náročné pracovní dny.

Z pohledu vědy

Jak se ukázalo v této studii, ELEUTHERO může hrát roli při zvyšování hladiny energie, metabolismu a fyzické výkonnosti.

V denní dávce (2 kapsle) se nachází až 1 000 mg extraktu ze sibiřského ženšenu , přičemž 8 mg pochází z eleuterozidů!

Dávkování: 2 kapsle denně zapijte dostatečným množstvím vody. Užívejte spolu s jídlem. 

Účinné látky v ODD (2 kapsle): extrakt sibiřského ženšenu 1000mg* (z toho eleuterosidy 8mg*).*referenční výživová hodnota není stanovena. 

Složení : standardizovaný extrakt ze sibiřského ženšenu ( Eleutherococcus senticosus ), vegetariánská kapsle (hydroxypropylmetylcelulóza)

Kapslí produkty značky Natural Nutrition jsou vyráběny systémem "clean label", což znamená, že jde o 100% čistý produkt ve veganské kapsli, přičemž neobsahuje žádné přidané chemikálie, příměsi či objemová činidla.

Upozornění: Přípravek není vhodný pro děti, osoby do 18 let, těhotné a kojící ženy. Doplněk stravy se nesmí používat jako náhrada rozmanité stravy. Uchovávejte mimo dosah malých dětí. Ustanovená doporučená denní dávka nesmí být překročena. Skladování: Skladujte v suchu, mimo přímé sluneční záření při teplotách 6-25°C. Nevystavujte mrazu a vlhkosti.