LUXUSNÍ MÝDLO S&E OUDH WOOD***

"SOIL and EARTH "

LUXUSNÍ AYURVÉDSKÉ MÝDLO 

OUDH WOOD

Přírodní mýdlo, vyráběné za studena dle tradičních receptur. Prvotřídní kvalita bylin, rostlinných a esenciálních olejů. 

Čistota, harmonie, výživa.

Hmotnost: 100 g

Výrobce: SOIL and EARTH

120,00 Kč

LUXUSNÍ AYURVÉDSKÉ MÝDLO - OUDH WOOD

Mýdlo, naplněné smyslnou dřevitou vůní vysoce ceněné a mystické silice Oudh wood (Agaru) s uklidňujícím a současně povzbuzujícím účinkem, který pomáhá zmírnit stres a zároveň vyživuje pokožku. 

Oudh je arabský termín pro vonnou esenci získávanou ze vzácného stromu aquilárie. Ve světě známého jako Agarwood. Jedná se o ty nejdražší dřeviny na světě, které získaly na ceně a hodnotě v mnoha kulturách pro svou výraznou vůni.

Silice ze dřeva těchto stromů starých 50 až 300 let se zpracovávají a používají pro kadidla a parfémy, získaly kulturní a náboženský význam v celém světě už v počátcích starověké civilizace, zejména na Blízkém východě.

Oud poskytuje vůni k výrobě parfémů bez umělých chemických látek v dnešních parfémech hojně využívaných. Mystická a bohatá vůně je také používána jako pomůcka k duchovnímu rozjímání a pro zvýšení duševní pohody.

Cena těchto olejů je až 1,5 krát vyšší než cena zlata, proto se jim také říká "tekuté zlato". 

Dotek mandlového oleje, bohatého na vitamín E a D, zvlhčuje, vyživuje a celkově zlepšuje pleť. Přírodní zvlhčovač pokožky, kokosový olej, díky svým antioxidačním vlastnostem pomáhá oddálit známky stárnutí pokožky. Pšeničný olej v mýdlech SOIL and EARTH, bohatých na glycerin, hladí a upravuje pokožku.

Složení: Kokosový olej, Olivový olej, Pšeničný olej (klíčky), Glycerín, Cukr, Extrakt růže, EO Odhwood, Stearát a Laurát sodný, Čištěná voda, hydroxid sodný 

Pro všechny typy pleti.


Veganský produkt. Vyrobeno z čistých éterických olejů. Bez parabenů, ftalátů, silikonů, umělých barviv a parfemace. Bez testů na zvířatech (Cruelty free)."SOIL and EARTH" je indická společnost, jež propojuje tradiční ayurvédu a sílu čisté přírody. Oživuje víru našich předků v mystické a léčivé vlastnosti přírody. K výrobě používá ty nejkvalitnější ingredience. Mýdla ručně vyrobená podle unikátních receptur, přinášejí čistotu, harmonii, vyrovnanost, výživu, pohodlí, klid a omlazení. Propojují harmonii těla a duše i celé přírody. Moudrost a respekt v každodenním rituálu.