LUXUSNÍ MÝDLO S&E OLIVE***

 "SOIL and EARTH "

LUXUSNÍ AYURVÉDSKÉ MÝDLO 

OLIVE PRO TĚLO A VLASY

Přírodní mýdlo, vyráběné za studena dle tradičních receptur. Prvotřídní kvalita bylin, rostlinných a esenciálních olejů. 

Čistota, harmonie, výživa.

Hmotnost: 125 g

Výrobce: SOIL and EARTH

120,00 Kč

LUXUSNÍ AYURVÉDSKÉ MÝDLO - OLIVE PRO TĚLO A VLASY

Mýdlo Olive s vysokým obsahem vitamínu E a antioxidačními vlastnostmi vyživuje a chrání vaši pokožku. Pomáhá uvolnit ucpané póry a balancovat mastnotu. Tato kostka mýdla intenzivně zvlhčuje vaše vlasy, poskytuje úlevu suchým vlasům, činí je měkkými, pružnými a dodává jim přirozený lesk.

Dotek mandlového oleje, bohatého na vitamín E a D, zvlhčuje, vyživuje a celkově zlepšuje pleť. Přírodní zvlhčovač pokožky, kokosový olej, díky svým antioxidačním vlastnostem pomáhá oddálit známky stárnutí pokožky. Olivový olej dokáže proniknout do hloubky pokožky a vázat na sebe vlhkost, což vypíná pleť a chrání ji před tvorbou vrásek. Pšeničný olej v mýdlech SOIL and EARTH, bohatých na glycerin, hladí a upravuje pokožku.

Složení: Kokosový olej, Olivový olej, Mandlový olej, Pšeničný olej (klíčky), Glycerín, Cukr, Stearát a Laurát sodný, Čištěná voda, hydroxid sodný 

Jemný čisticí prostředek ideální pro zdravou pokožku a vlasy.


Veganský produkt. Vyrobeno z čistých éterických olejů. Bez parabenů, ftalátů, silikonů, umělých barviv a parfemace. Bez testů na zvířatech (Cruelty free)."SOIL and EARTH" je indická společnost, jež propojuje tradiční ayurvédu a sílu čisté přírody. Oživuje víru našich předků v mystické a léčivé vlastnosti přírody. K výrobě používá ty nejkvalitnější ingredience. Mýdla ručně vyrobená podle unikátních receptur, přinášejí čistotu, harmonii, vyrovnanost, výživu, pohodlí, klid a omlazení. Propojují harmonii těla a duše i celé přírody. Moudrost a respekt v každodenním rituálu.